Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyenkor kell fizetni valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kell fizetni valamit?

Figyelt kérdés
A válás felénél járunk. Közben rájöttünk a férjemmel hogy nem tudunk egymás nélkül élni és az egész eljárást meg akarjuk szüntetni!!!
2010. aug. 10. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A tanulópénzt mindenképpen...
2010. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az mi???
2010. aug. 10. 09:03
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
ez jó volt: az mi? :D
2010. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Anyám!
2010. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na, most komolyan!!! Írjatok valami hasznosat is!!!! Kérlek titeket!!!
2010. aug. 10. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvédi és hivatalos költségeket biztos fizetni kell, hiszen ők dolgoztak ezzel az üggyel.A tanulópénz azt jelenti, hogy valamit úgy tanulsz meg, hogy bizony feleslegesen fizetsz, ez az ára annak hogy megtanultad, mit kellett volna tenned, vagysi megspórolhattad volna ezt a kiadást, ha előrelátóbb vagy.
2010. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ki kell fizetni a perköltséget, az illetéket ha van és az ügyvédek - ha voltak - munkadíját.
2010. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az ügyvédek ki vannak fizetve előre. A perköltsség mennyi lehet kb??
2010. aug. 10. 09:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogyan lett beadva a kérelem,(gyerekelhelyezés, vagyonmegosztás...)vagyis eddig mit tárgyaltak, hány tárgyalás volt, milyen szakértőket vontak az ügybe (pszichológiai, környezettanulmány...)
2010. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!! Most tudtam meg hogy mentességet élvezünk!!!:)))))

Annyira boldog vagyok!!!! Itt üzenném mindenkinek, hogy jól gondoljátok meg hogy váltok e!!!!!! Én is az elején elszánt voltam, kész voltam mindenre hogy tönkre tegyem a férjem életét a viselkedései miatt!!!! De rájöttem hogy íííímáádom és hogy nem tudok nélküle élni!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 10. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!