Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Annyira elkeseredett vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elkeseredett vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok együtt a kedvesemmel, ne élünk egy háztartásban családi okok miatt.(mikor megismerkedtünk, már kamasz gyermekeim voltak, akik nem fogadták el)

Utolsó randinkról önhibámon kivül elkéstem, ezért elhagyott, amit bunkó módon telefonon közölt velem. A dühtől és az elkeseredéstől szinte magamhoz sem térek. Most nekem kell könyörögnöm? Amikor én mindent azonnal megbocsátok Neki? Mit tegyek?


2010. aug. 9. 20:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20.37.-nek nem tudom,vannak-e gyerekei? A tieid nem neveletlenek,met nem fogadtak el az apjuk helyett mást. Kamaszkorban különben is elég problémásak. Jól tetted,hogy neked az ő érzésedi is fontosak voltak. A barátod pedig lehet,hogy családot szeretne,vagy egyéb okból változtatni akar. Fogadd el a döntését.
2010. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok nekem. Nagyon jól esett, mert nem tudom kivel megosztani a gondjaimat. Én már többször is felajánlottam a páromnak, hogy keressen magának mást helyettem, mert azt akarom hogy Neki is legyen családja. Ezt mindig visszautasította azzal, hogy engem szeret.Sosem volt senkije, csak sajna ivócimborái vannak, akik kihasználják.Nekem az alkoholizmusát is türnöm kellet, Neki csak annyit hogy olykor a gyermekeim elöbbre valóbbak. Amúgy 1-2 órát töltöttünk együtt, és máris rohant a haverokhoz.
2010. aug. 9. 21:29
 13/22 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem éltek együtt, ne csodálkozz, hogy a párod más kapcsolatot is keres. Normális embernek nem ilyen párkapcsolat az igénye. Úgyhogy ez a dolog már valószínűleg nem most alakult így, ez csak egy ürügy volt arra, hogy megtehesse a párod azt, amit eddig is meg akart már tenni. Szóval szerintem hagyd a dolgot, és keress olyan valakit magad mellé, akivel tényleg együtt gondoljátok az életeteket.
2010. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Bocs az utolsó voltam. Csak most láttam a kommentedet, ami azért fontos információkat tartalmazot.

Mondjuk azt eleve nem értem, hogy te miért akarsz együtt maradni egy iszákos palival. Azoktól a férfiaktól, akik inni járkálnak a haverokkal menekülnek a normális nők.

Amúgy meg igen könnyen lehet, hogy a részeges haverjainak panaszkodott, hogy őt nem fogadják el a te gyerekeid (amit ezek után mieg is értek, bár ezt neked kellett volna lerendezni velük, ha szereted), akik aztán szépen lebeszélték rólad, dögöljön meg a szomszéd lova is alapon. Most aztán hallgatva az irigy alkoholista barátokra inkább otthagy téged, hogy egyedül élhessen az ivási szenvedélyének. Ne sajnáld, mert ha eddig nem lehetett eltántorítani az ivástól, akkor már ezután sem fogod. Az ilyen férfiak mind a pöcegödör szinten végzik előbb utóbb, neked pedig gondolom nem a kocsma az igényed.

2010. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szia Köszönöm, hogy válaszoltál, teljesen igazad van. Egyáltalán nem hozzám való ez a férfi, az eszemmel nagyon is tudom. De a szívem nem hagyta hogy szakítsak vele.Talán így lesz jobb.De azt tudom hogy nagyon nehéz lesz kihevernem....
2010. aug. 10. 15:16
 16/22 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz,de nem lehetetlen.Egy csomó dolgot tudsz csinálni,ahelyett,hogy egy részeges palival töltöd az idődet.Elmehetsz kikapcsolódni,kirándulni,sportolni,gyerekeiddel lenni :P
2010. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Sajna azóta sem tudom felvenni vele a kapcsolatot.Mit csináljak, és hogyan?
2010. aug. 11. 19:10
 18/22 anonim ***** válasza:
Hagyd békén ne keresd ne zaklasd mazohista vagy?De őszintén miért futsz olyan szekér után ami nem vesz fel?Nem oknélkül nem tudod elérni szerintem.
2010. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem azért dobott mert elkéstél. Ez nevetséges. Már régóta lappangott valami, és most erre ráfogta.Ne könyörögj, annál több tartásod legyen.
2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy??

Anyukám 53 éves és talált magának társat,ésmár 2 éve együtt vannak boldogan,ne add fel a keresést,ezt a pasit meg hagyd a fenébe!

annyi társkereső van a neten,probálkozz

2010. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!