Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Annyira elkeseredett vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elkeseredett vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok együtt a kedvesemmel, ne élünk egy háztartásban családi okok miatt.(mikor megismerkedtünk, már kamasz gyermekeim voltak, akik nem fogadták el)

Utolsó randinkról önhibámon kivül elkéstem, ezért elhagyott, amit bunkó módon telefonon közölt velem. A dühtől és az elkeseredéstől szinte magamhoz sem térek. Most nekem kell könyörögnöm? Amikor én mindent azonnal megbocsátok Neki? Mit tegyek?


2010. aug. 9. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi?Hogy kellene már könyörögnöd?Ki ő,hogy könyörögni kelljen neki?Hülye vagy?

Nem kellesz neki már,ez elég világos így.

Hagyd a francba elhúzni,érdemelsz te ettől sokkal jobbat is.

2010. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj vissza hozzá... Igaz 10 év sok idő, de ha neki ennyit érnek ezek a hosszú évek, akkor ez van. Hisz 10 együttöltött évet nem dobunk el egy 5-10 perces késés miatt. Keress mást... Hidd el vár még a boldogság :) Sok sikert!
2010. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a késés miatt hagyott el, ebben biztos lehetsz. Ez csak egy jó ürügy volt neki. Sajnálom.
2010. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
sajna én is így látom, csak hát már nem vagyok fiatal, és félek ismerkedni, meg újra kezdeni, ráadásul nagyon nagy szerelem volt (legalábbis részemről)
2010. aug. 9. 20:34
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Hidd el, hogy nem azért dobott ki tíz év után, mert egyszer késtél a randiról! Komoly golgok vannak itt a háttérben, amiről nem beszélsz. Ha már tíz éve is kamasz gyerekeid voltak, akkor nagy valószínűséggel ők már nem élnek otthon. Vagy igen? Lehet, túl sok volt neki a tíz év, amíg várt arra, hogy közös életet kezdjetek... De ez csak találgatás.
2010. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

nagy szerelem volt részedről,de ő bebizonyította,hogy részéről nem,akkor mit sajnálsz?

nem vagy fiatal....az nem jelenti azt,hogy egyedül kell bepókhálósodni vagy,hogy ne kellenél senkinek.... 70 évesen is összejönnek emberek

2010. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem az is csoda,hogy 10 évig kibírta.

Ne is haragudj,de azokat a gyerekeket meg kellett volna nevelni.

Ennek fényében nem is tudom mit akarsz még tőle....annak a férfinek is joga van családhoz,mind mindenkinek.Hagyd békén.

2010. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
10évet akkor sem dobnék csak úgy el ha párom el se jönne a randira. Felhívnám megkérdezném hogy hol van, miért nem jött? Szerintem nem ez az igazi ok.:(
2010. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod, becsüld önmagad annyira, hogy ezen továbblépsz és nem marcangolod magadat. Sajnos a párod nem úgy viselkedik veled, ahogy megérdemelnéd.Még a 10 év ellenére is próbálj ezen túllépni és nehogy könyörögj neki!!!! Ez egy ócska kifogás volt arra, hogy egyébként sem szeret. Mert aki szereti a másikat, nemhogy kis késést, de sok más, ettől komolyabb "botlásokat" is elnéz a szeretett személytől. Ahogy Te ragaszkodsz hozzá - aki ezt nem érdemli meg.
2010. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz! Tíz év hosszú idő ahhoz, hogy némi késés miatt csak úgy odadobja. Ez mögött -szerintem- más van, amit előbb-utóbb tisztázni kell. Könyörögni senkinek sem kell.

Végy erőt magadon! 29/N

2010. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!