Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az oka, ha mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az oka, ha mégis együtt maradtatok (pedig más már elvált volna)?

Figyelt kérdés

Több kérdésemre is csuklóból azt a választ kapom, hogy váljak el. Tényleg ez a legjobb megoldás?

Akiknek szintén ezt a megoldást ajánlgatják, azok elválnak vajon? Ha nem, miért nem?


2010. júl. 26. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóval értek egyet. Az én kapcsolatomban a másik fél nem akart alkalmazkodni pedig kisbabánk van. Szét is mentünk :(

Ez van sajnos, nem rendelhetjük magunkat alá vkinek ha az nem törődik a másik érzéseivel, igényeivel. Azok egok és mind egyedül maradnak.

2010. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam iylen választ adni, de a kérdések általában hasonlók ehhez: megcsalt, hazudozik, nem tisztel, ver, stb. A nők azt kérdezik: hogyan változtassam meg, én azt gondolom, ezeket a pasikat sehogy nem lehet. A legtöbbször a kérdésben benne van, hogy a nő is reménytelennek látja a dolgokat, csak megerősítést vár, vagy éppen bíztatást, hogy minden rendben lesz, pedig ő is tudja, hogy nem. A házassággal kölcsönös tiszteletet, hűséget fogadtunk, ha ő nem tartja be, én lépni fogok, az biztos. Nem fogok évekig megalázva, boldogtalanul élni, azért mert félek változtatni.
2010. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én szüleim miattam maradtak együtt. Apa velünk maradt még évekig, de soha nem volt igazi jó apa. Aztán elváltak, mikor 8 voltam. Azóta minden szeb s jobb, apu is rendes s jóarc, mikor ott vagyok nála, anyukámra pedig rá sem lehet ismerni. Amikor anyu mondta, hogy akkor költözés, nagyon örültem. Már hónapok óta, ha hazamentem, állt otthon a cirkusz. Egy gyerek érzi, ha a szülei veszekedtek, akkor is, ha azok "titkolják". Elég egy grimasz, és elmegy egy kisgyerek életkedve. Ha a szülő nem érzi jól magát otthon, hogy várhatja el a gyerektől, hogy ő jól érezze magát??

Persze, nagyon kicsi gyereknél más a helyzet. De szerintem nem kellett volna addig sem húzni.

2010. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg, nem hazudik, nem issza/játssza/kurv.zza/szórja el a pénzünket, nem bánt fizikálisan, nem rossz apa, CSAK nem jó férj, nem partner. Nem tisztel, nem becsül, minden fronton azon van, hogy lelkileg a földbe döngöljön, állandóan beosztaná az időmet (pedig szorgalmas vagyok). Soha semmi sem jó neki, mindent kritizál. Szexuális életünk sincs már.

Viszont van két gyönyörű gyerekünk, akikkel együtt értelmesebben tudunk időt tölteni, és kettőnknek összesen annyi pénze, hogy abból két külön háztartás nem oldható meg.

Nem szeretünk együtt lenni, de van okunk rá, hogy mégse váljunk. (bár nagyobb gyerekekkel, és sokkal több pénzzel talán tudnánk ugrálni)

További vélemények?

2010. júl. 31. 20:42
 15/15 anonim válasza:
Kedves kérdező, mi történt veletek végül?
2021. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!