Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit javasoltok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit javasoltok mit tehetnék vagy mitcsinálhaték? Anyukám el akarmenni apátol egyik naprol a másikra, (Egy 13 éves kétségbesett)

Figyelt kérdés

már pár hete észre vettem anyukámon hogy valami nincs jol erre tegnap reggel arra ébredek hogy elakar menni,

beszéltem vele azt mondta azért mert semmire se haladunk az életben és ő itt nem boldog.Nagyon megijdtem és azóta se érzem jol magam. A lényeg az lenne hogy tesommal egyutt elakarna menni albérletbe. De én nem tudom itt hagyni apát. Az lehet hogy jobb lenne máshol de én itt nőttem fel nem lenne egyszerú itt hagyni apát nagyit meg a kutyáimat! MOSt mit tegyek az egy dolog hogy bármikor jöhetek ide de akkor is itt is maradhatnék de ugy érzem anyával jobb lenne


2010. júl. 23. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom :( Mennyire akar messze menni?
2010. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem olyan messze 10km messze van a város
2010. júl. 23. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, h nagyon rossz most kb ennyi idős voltam mikor anyuék el akartak válni. Én sirva könyörögtem anyunak ne tegye.

Nem tette meg még mindig eggyütt vannak de ölik egymást folyamatossan. Van, h 1-2 hétig megvannak utána 1-2 hét harc....

Semmi értelme. Hidd el.

Mindig mondja anyu, h apu miket csinál... apu meg a másik fele...

Ha anyukád menni akar sztem engedd had menjen, a mai fejemmel gondolkodva jobban jártak volna ha 17-18 éve elválnak.

Két megkeseredett ötvenes akik kényszerből élnek eggyütt.

Senki nem érdemli meg, h bárki miatt tönkremenjen az élete mert csak ez az egy van.

30/L

2010. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha menthetetlen a helyzet és szívesebben maradnál édesapáddal, akkor kérd, h maradhass. én is papával maradtam volna csak kisebb voltam, nekem nem osztottak lapot :((

sajnállak nagyon, ha beszélgetnél küldj püt.

2010. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
annyira nem rossz a helyzet csak az van van hogy még sohase volt ilyen. De nem tudom. Csak lesz valami VAgy remélem semmi
2010. júl. 24. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a felnőttek döntése teljes mértékben, ők érzik, hogy nekik hogy lenne jobb.

Csak sajnos a gyerekeket viseli meg.

Fogadd el, hogy így lesznek boldogok. Ez neked is jobb, mintha idegesek állandóan.

Amúgy van valami oka, amiért nem akar apukáddal lenni?Valami konkrét?

Amúgy nem mentek olyan messzire, gyakran hazalátogathatsz, nehéz lesz eleinte, de megszokod.

2010. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Septimius ***** válasza:
Velünk is ez történt nemrég - én 17 voltam, testvérem 12, csak nekünk 250 km-re ment el anya. Ott is dolgozik, szóval szinte sosem látjuk. Sajnos nem tudok mást mondani, minthogy bele kell törődni, vagy gondolj arra, hogy másoknak rosszabb- 10 kmter szerencsére nem sok, hetente többször is találkozhattok. A tesódtól különmenni biztosan nagyon rossz lenne...
2010. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na most megbotránkoztatlak benneteket, de nekem az egyetlen állandó dolog az életemben a kutyáim voltak. Minden család más, minden anya más, de én a kutyákat választottam volna 13 évesen. Voltam hasonló helyzetben, el akarták adni a házat és nem tudom, mi lett volna a házzal. Végülis kibékültek, aztán még 13 éven át ölték egymást meg engem. Persze voltak jó időszakok. De bármilyen rossz volt is, a kutyák mindenen átsegítettek. Ma nem is akarnék élni nélkülük. Anyám alkoholista lett, engem terrorizált, féltem itthon lenni sokszor, aztán meghalt. Apám később új barátnőhöz költözött. Csak a kutyák maradtak. Az se érdekelte apámat, ha megfagyok a házban, mert nem tudom egyedül fenntartani. Sose hagynám el a kutyáimat. Albérletben ritkán tarthatsz kutyát.
2010. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sajnos ezzel a helyzettel meg kell barátkoznod, ha nem akarod életük végéig a szüleid közti konfliktust tapasztalni. Joga van mindkét félnek újra kezdeni az életét, és olyan minőségben élni, ahogy nekik jó. Tudom, most nagyon rossz, /ezen én is átmentem/ de idővel rendeződnek a lelkedben a dolgok.

Szorítok neked!

2010. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

13:33-nak

Nem botránkoztattál meg, sőt nagyra tartalak hogy mindezek után talpon tudtál maradni, és megmaradtak az őszinte emberi érzéseid. Nagyon sajnálom hogy így alakult a sorsod... én hiszem hogy az élet majd kárpótol mindenért!

Sok sikert, és maradj mindig ilyen nagyszerű ember!

2010. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!