Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy is van értelme házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is van értelme házassági tanácsadóhoz menni, ha csak tutira az egyik fél megy?

Figyelt kérdés

A férjem nem hajlandó foglalkozni a széthulló házasságunk rendbe rakásával, inkább dagonyázik a posványában. Én még nem tudom feladni, szakértőhöz fordulnék, de bizonytalan vagyok.

Tuti csak egyedül mennék hozzá. Tud így is segíteni nekem? Tud olyan tanácsot adni, amin keresztül én egyedül is elindulhatok az úton?

Tudom, hogy egy kapcsolathoz 2 ember kell, de szerintetek/tapasztalatotok szerint van értelme egyedül elkezdeni, abban reménykedve, hogy a másiknak csak megjön a jobbik esze és idővel csatlakozik?

Szeretnék tanácsokat kapni a mi saját esetünkre, ami jobbá tehetné a házasságunkat...


2010. júl. 21. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a helyedben új életet kezdenék,de nélküle.Ez az ember nem érdemel meg téged.Csak egy biztos pont vagy az életében,semmi más.Nehéz tudom,de jobb lenne neked nélküle.Ha csak te mész házassági tanácsadásra,attól nem oldódnak meg a gondjaid.Így nem sok értelme lenne.Kívánom azért,hogy sikerüljön, és boldog legyél!
2010. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szomorúan hangzik, mert sajnos még mindig szeretem (teljesen irracionális) és a két közös gyermekünk remek édesapja....csakhát velem vesztette el a fonalat..
2010. júl. 21. 21:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy jó apa,de férjnek pocsék.Megérdemled,hogy boldog legyél,és hiszem ,hogy idővel az is leszel.Ne harcolj egy olyan társért,akinek már nem vagy fontos.Én is ezt tettem,aztán a válást választottam.Idegileg és lelkileg teljesen tönkre fogod tenni magad.Csak magadra gondolj,és a gyermekeidre,Más nem számít.Nagyon drukkolok neked.Első voltam.
2010. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mi az oka a fonal elvesztésének?

És őt miért nem érdekli?

2010. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Van értelme és mindenképpen próbálkozz vele. Ha szétmentek abba mindketten belesérültök a gyerekekről nem is beszélve. Biztos tud a tanácsadó neked is jó ötleteket adni. Az se biztos, hogy a férjed nem foglalkozik a kialakult helyzettel, lehet, hogy csak tehetetlennek érzi magát és a látszólagos közönybe menekül. Tapasztalatom szerint a férfiak nehezebben fogadják el a külső segítséget. Imádkozom érted, hogy sikerüljön rendbe jönnötök. + ha megengeded ajánlok egy filmet ami egy hasonló szituról szól, hátha találsz benne jó ötleteket. A címe fireproof és itt tudod megnézni: [link]
2010. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

beszéld rá a férjedet, hogy igenis menjen veled! Én is elmentem a feleségemmel bár sok értelme nem volt de legalább a "kezelések" után jót sétáltunk fagyiztunk és ez jót tett. A terápia amúgy meg nagy beszélgetésekből áll ami egész jó tud lenni ha feloldódik az ember... Jókat röhögtünk a végén a doktornővel. Vagy vidd el egy Csernus-estre.

35F

2010. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar menni, nem foglalkozik a házassággal, nem hiszem, hogy te egyedül helyre tudod rakni, ehhez mindketten kellenétek.
2010. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Az oka? Szerintem az, hogy bár ő akarta, kereste és hajszolta a velem való családi létet, és meg is kapta, mégsem bírja feldolgozni a következményeit (milyen az ha 2 gyereked van, miben változik az eddigi kényelmes életed, a kasszád, a szabadidőd, stb.) És most engem okol minden kényelmetlenségért, pedig az "akció" közös volt. Dióhéjban.

2010. júl. 21. 21:25
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Menyj el egyedül idővel ah van esze elmegy veled
2010. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
menj bocsika
2010. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!