Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nő akinek nem gond, ha férfi vékony testalkatú?

Figyelt kérdés

Elég vékony férfi vagyok. 182cm/75kg. Eddig minden barátnőm megjegyezte, hogy nagyon vékony vagyok. Járok edzeni, próbálok tenni ez ellen, de alapvetően jól érzem így magam.Úgy vettem észre csak a duci nőknek jönnek be a vékony pasik. Én átlagos vagy vékony párt szeretnék.

Nők véleménye érdekelne. Nagyon nagy megalkuvás egy nőnek vékony pasival járni?



2019. júl. 22. 14:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát, akkor már inkább vékony legyen, mint mackós vagy túl izmos! Nem baj, nekem bejön,de azért ne fújjon át rajta a szél.
2020. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

Van, de ha nem találsz, akkor keress magadnak egy pasit.


Itt Gyakorin találsz rengeteget, akinek csak az számít, hogy a nő vékony legyen. Nem baj, ha mellette rohadnak a fogai, buta, rusnya, csak plusz kilók ne legyenek.

2020. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Bocsanat. Ha valaki vekony, nyurga, szeles vallu, lapos hasu, mellesleg valodi, nem szteroid izmai vannak, az egyreszt pont tetszik, modell-alkatu nokent, meg mellesleg a ferfi modellek is ilyenek.

Ertem, hogy nem macsos, meg nem is drogdileres kulso, de azert vannak meg, akiknek kimondottan ez tetszik. Igaz, a magyar izles hungarikum.

Talan van meg rajtam kivul jo alaku no, akinek nem problema, sot.

2020. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Van. Például a főnököm felesége. Biztos van ilyen ízlésű szingli nő is, az emberek sokfélék, sokféle ízléssel.
2020. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hidd el, nincs.

Csak a kigyúrt vadállatokra van igényük a nőknek.

Ne is próbálkozz, teljesen felesleges.

2020. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!