Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nő akinek nem gond, ha férfi vékony testalkatú?

Figyelt kérdés

Elég vékony férfi vagyok. 182cm/75kg. Eddig minden barátnőm megjegyezte, hogy nagyon vékony vagyok. Járok edzeni, próbálok tenni ez ellen, de alapvetően jól érzem így magam.Úgy vettem észre csak a duci nőknek jönnek be a vékony pasik. Én átlagos vagy vékony párt szeretnék.

Nők véleménye érdekelne. Nagyon nagy megalkuvás egy nőnek vékony pasival járni?



2019. júl. 22. 14:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Miért nem jók a duci lányok?
2019. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#11

Mert nem tetszenek.

2019. júl. 22. 17:14
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
4. Egy férfi 180centitől kezdődik kezdjük ott. Az egyszálbelű 60kg-os egyedeknek lehet, hogy himbilimbijük van, de hogy az nem izmos, az is biztos. Megint fogalom zavr van, de nagyon. Gyere állítsd ide mellém, h lásd mit nevezünk izmosnak. 190cm magas, 105kg vagyok, és 16éve kondizom rendszeresen. Jah ha a testzsír százalékom érdekel akkor 10-15% körül van. Rajtam pattognak az erek. Ne keverjük a szezont a fazonnal. Egy 30m2-es roskadozó faház sem luxus ház. De megint nézőpont kérdése...
2019. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%

Egy férfi 180centitől kezdődik kezdjük ott. Az egyszálbelű 60kg-os egyedeknek lehet, hogy himbilimbijük van, de hogy az nem izmos, az is biztos. Megint fogalom zavr van, de nagyon. Gyere állítsd ide mellém, h lásd mit nevezünk izmosnak. 190cm magas, 105kg vagyok, és 16éve kondizom rendszeresen. Jah ha a testzsír százalékom érdekel akkor 10-15% körül van. Rajtam pattognak az erek. Ne keverjük a szezont a fazonnal. Egy 30m2-es roskadozó faház sem luxus ház. De megint nézőpont kérdése...


jahogy szerinted csak az férfi aki 500 kg os benga állat,oké,te beteg vagy

2019. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
A női hiúság nem engedi, hogy a 60kg csaj kövérnek látszódjon a 60kg srác mellett. Ezért inkább 90kg manuszt választ a 60kg csaj, mert kisebbnek látszik mellette.
2019. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
14: Én 10 éve edzek, 80kg mellett a testzsírom 23% körüli. Attól, mert te szétkokszoltad magad és kidurrannak az ereid a magas vérnyomástól, még nem a másik a faház. :D
2019. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
38%
16-os meg jön azzal h koksz... Már értem miért nem lehet sok emberrel beszélgetni... Soha életemben nem nyúltam ilyen szerekhez, s nem is fogok... Kaja + edzés + kitartás. Ennyi kell nem több.
2019. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17: Ez attól is függ honnan indultál. Ha voltál 110 kiló és most vagy 105, az más, mint mondjuk én, aki 58ról lett 80 :)
2019. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%

"Egy férfi 180centitől kezdődik kezdjük ott."


Gondolom apádnak, meg anyádnak is annyi agysejteik vannak, mint neked. Sajnálni tudlak, hogy IQ-szinted a béka s..gge alatt van. Csak a magadfajta egysejtűek hiszik azt, mint amit fent kiemeltem.


Szerintem meg a férfi ott kezdődik, hogy nem ilyen b..romságokat állít.


Egyébként mire vagy úgy magaddal? Hány km-t tudsz egy huzamba lefutni megállás nélkül? Attól, hogy emelgeted a súlyokat azzal nem mész semmire. Vágd magad képen az egyikkel, hogy legalább észhez térj.


Hány éves komoly kapcsolatban vagy jelenleg? Ja, bocs, voltál már egyáltalán nővel?

2019. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Nekem pl pont hogy a vékony férfiak tetszenek. Egy izmos pasi inkább taszító számomra
2019. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!