Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem a szőke+kék szemű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a szőke+kék szemű nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ők álltalában Ausztráliai származásúak. Az lenne a kérdésem hogy magyarországon szinte lehetetlen az hogy találkozzak olyan lánnyal akinek kék a szeme és szőke a haja és beszéli a nyelvet és magyar állampolgár?
2019. júl. 22. 08:15
1 2 3
 11/27 Noren1989 ***** válasza:
93%
#11, emberünk, ha azt hiszi, hogy ezek a lànyok jellemzően Ausztràliàban fordulnak elő...akkor nemigen ment emberek közé. Telivan kb egész Európa hasonló lànyokkal, svéd-norvég vonalat nem említve. És igen, a magyar lànyok közt is van szép szàmmal hasonló.
2019. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
40%
12. Az más kérdés hogy hülye a kérdező, de attól még nem kamu
2019. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

#11: nem azért kamu, mert ez jön be neki, hanem a ausztrálos kitétel miatt.


Amúgy a családunkban sok kék szemu, szőke nő és ferfi van, én is, nem vagyunk ausztralok. Istenem!

2019. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Úr isten! Valaki azért hulye mert azt írja hogy ÁLLTALÁBAN.

Egy szóval sem lett megemlítve az hogy CSAK ausztrál. Aki pedig nem bír értelmeset hozzászólni az miért ír hozzá bármit is? Nem bírod megállni hogy ne pötyögj be valami hülyeséget?

2019. júl. 22. 09:48
 15/27 A kérdező kommentje:
Ja és kit érdekel Svédország meg Norvégia?
2019. júl. 22. 09:49
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
Értelmeset ostoba kérdéshez? 😂😂😂😂
2019. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen logikus, hogy a skandináv orszagokat írták neked kérdező, mivel ott sok a szőke kékszemű, az ilyen nők általában északi származásúak.

De ausztráliában is vannak ilyenek, elég ha a H2O sorozatra gondolunk. De ott kevesebb, mint a skandináv országokban.

2019. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem vannak kedves Kérdező :)


Példának okáért nekem is hasonló kék szemem van, mint a képen látható hölgy. A hajam természetes színe halvány barna, de évek óta szőke vagyok, és imádom :)


25 N

2019. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Tipikus festett szőke. Talán tényleg ilyen a szeme, de lehet jó minőségű kontaktlencse is.

Minden sarkon (khm...) találsz ilyet.

A szomszéd csaj eredetileg is szőke, kék szemű. Tipikus sváb. Fehér bőr, bojler test, vastag derék, nagy mell, lapos se.gg. Bemutassalak?

2019. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy elég ha átmész valamelyik határon. A szlávok között van rengeteg tipikusan szőke, kék szemű, a bőrük is szép többnyire és vékonyak is. Ausztráliában is csak az északi bevándorlók között dívik az ilyen külső. Itt Európában nagyobb eséllyel találsz ilyen nőt.
2019. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!