Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden netes társkereső egyforma? Mindeggy, hogy fizetős?

Figyelt kérdés

40es nő vagyok. Regisztráltam a love.hu ra,komoly kapcsolat reményébe. Tegnap este szörfölgettem,hát nehezzen aludtam el utánna. Kiirtam az adatlapomra,hogy no szexkapcsolat. Nem egy kretén,bemutatkozásképp,elküldte a pötséről a fényképet. Nem vagyok egy frigid pitsa,de nem kaptam levegőt. Ha azt hittem valakibe van remény megismerni,az a második mondat után telefonszámot kért,vagy kitért a szex témakörbe.


Ha esetleg eljutottunk kicsit a további ismerkedésig,és megemlítettem,hogy van 1lányom akkor lelépett.


Ez minden társkereső oldalon így megy? Érdemes regisztrálni fizetős oldalon?


Nagyon elment a kedvem az egésztől.😭



2019. júl. 18. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mindeggy"


Ahogy elnézem, számodra valóban mindegy, hogy ingyenes vagy fizetős-e.


És te tényleg 40 vagy? Vannak bajok...

2019. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Probalkozzz több helyen is,ne add fel nem mindneki i ilyen de azért halászni kell a zavarosban :)

Randivonal oldalt tudom ajánlani még,fizetős,de nem drága, nekem is bevàlt :)


31N

2019. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Én a párom.hu-ról csak jót tudok mondani, ott valahogy normálisabb emberek vannak. Mondjuk a moderálás is erősebb, talán azért. Nem pörög annyira, de egy próbát megér.

Nem mellesleg én ott ismertem meg valakit, akivel elég jól alakulnak a dolgok. 43N

2019. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom hogy próbáld ki az elittárs oldalt.
2019. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elittárs a legnagyobb lehúzás. Egyébként akkor már tényleg óriási a baj, ha már a nők panaszkodnak. Véleményem szerint, és ez nem provokáció, a nőknek csak megszületni volt nehéz. Az összes, mondom az összes női ismerősöm aki elvált, utána minden újjára legalább 10 pasi jutott, akik teljes és felépített élettel rendelkeztek. Ház, autó, karrier. A nőknek igazán nem volt más dolguk, csak kiválasztani a számukra a legjobbat. Sorozatrandik, vacsorázások, utazások, kényeztetés ezerrel. A nővérem dettó, már engem idegesített az, hogy munka nélkül csak beleül a luxusba. A kolléganőmet csak az idén legalább 8 külföldi utazásra vitte el a pasija a válása után.


Persze itt is igaz szerelmekről lehet beszélni. A nő dolga kizárólag a válogatás. egyébként lehet is, mert a jó férfiakból Dunát lehet rekeszteni bármelyik társkereső oldalon. Ami gondot okozhat, az a bőség zavara, így egy idő után unalomba fullad a dolog. Ezt megértem.

2019. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A társkeresők kors sajnos lejárt. Mára már ott is fent van minden boldog-boldogtalan, és csak ugyanazokkal az idiótákkal találkozol, mint élőben is 😕


Szűkíteni kell a kört, és olyan társaságokba kell bekerülnöd, ahol hozzád hasonló emberek vannak. Köztük lesz a szerelmed is. Lehet ez ismerősön keresztül, tanfolyamon, munkahelyen, és legfőképp hobbin-sporton-érdeklődési körön keresztül. Teremtsd meg a lehetőségét, hogy a lehető legtöbbször kerülj kapcsolatba ilyen közösségekkel és csoportokkal, legyen az interneten, avgy a valóságban...

2019. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már előttem írták, nem szabad feladni. Én a CS&P-n vagyok, és fizettem is, de csak azért, hogy ne ezen múljon - mert enélkül még üzenetet is csak korlátozottan lehet küldeni. Töröld az ilyen üzeneteket, és folytasd, ne vedd magadra, szerintem sok nő kap hasonlókat, aztán csak sikerül rendesbe is botlani. :)


40f

2019. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!