Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb társkereső az fizetős ha viszont mégis ingyenes az azért van mert nincs rajta semmi élet?

Figyelt kérdés
Akkor ezek szerint jó normális társkereső nem létezik ingyen ugye?? Hihetetlen hogy egyes helyeken még az üzenet küldésért is fizetni kell.

2018. máj. 3. 08:38
 1/5 Bétó apó ***** válasza:
20%
Szerintem nem az a baj, hogy a társkereső oldalak többsége fizetős, hiszen ezek üzleti vállalkozások, és ha az embernek nem tetszik, akkor nem használja őket. Én azt nem értem, hogy a tényleg ingyeneseken (randik, szívküldi) miért olyan ótvar a kínálat. Ezeken szinte csak olyan nők írtak eddig nekem, akik inkább lehetnének a nagymamám, de mondjuk az anyukám, és nem a korban hozzám illő csinos lányok. De a keresőjükben böngészve is igen lehangoló a felhozatal. Nem értem, hiszen itt tényleg lehetne ingyen ismerkedni. No erra varrjatok gombot!
2018. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért fizetős, mert tele vannak kamu profilokkal. Ugye nem gondolja senki, hogy a fizetős oldalakon tanyázó fullos lányok élőben nem találnak párt maguknak.. :D


Az ingyenes oldalakon lévők képviselik a való életet. Menj és fizess, közben reménykedj, hogy majd pont belebotlasz egy csinibabába. :D

2018. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik, pont arra gondoltam én is hogy ilyen csinos lányok nem szorulnak netes társkeresőkre.
2018. máj. 3. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak. Nézd meg az első találkozást, szerintem ott valós a felhozatal. Igaz kevesen regisztrálnak, de szerintem kb ennyi akik valóban regisztrálnak az ilyen oldalakra.
2018. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

A fizetős oldalak azért vannak, mert üzlet. Semmi érdekük abban, hogy párt találj magadnak, a pénz a lényeg.

Ha meg nem fizetsz egy ideig, akkor meg kamu üziket küldenek a szerkesztők azért, hogy fizess elő, hogy láthasd ki írt, vagy nagyban lásd a képét vagy tudj válaszolni, stb.

Azt hiszed, hogy a netes társkereső segít neked párt találni? Nagy francot, pénzlehúzás. Kb. ugyanannyi az esélyed, mint élőben akárhol.

2018. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!