Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami jó, nem fizetős társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó, nem fizetős társkereső oldalt tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Páratlan, Crosnos, Párom.hu, Love.hu, ezeket már próbáltam, nem nagyon váltak be.Rátalálsz sem tetszik.

Az Elittárs az meg kifejezetten borzalmas, semmit nem csinálhatok fizetés nélkül, kész lehúzás az egész.De nem is ez a legfontosabb, hanem hogy érdekes legyen maga az oldal és lehessen azért értelmes arcokat látni.

Például Badooról hallottam, de oda még nem merészkedtem fel.Például arról mi a tapasztalat? De bármilyen másféle is érdekel.


2017. nov. 28. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan egyszerűen nem létezik,ha férfi vagy.

Mert általában úgy oszlanak meg a férfi,nő arányok ,hogy nagyon nagy mértékben túlsúlyban vannak a férfiak,amivel nem is lenne baj,de az ott lévő nők,hát hogy is mondjam nagyon nem ebben a világban élnek.

A többség csak van és szinte kerülnek bmilyen mélyebb interakciót a többi felhasználóval.Mindig követelnek és semmit nem tesznek érte.Nekem ez kell,az kell és mit ad érte,hát a büdös nagy semmit.

2017. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!