Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire válogatnak a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire válogatnak a nők a Tinderen és ilyen néhez az igényeik miatt társat találniuk vagy a férfiak a hulladékok?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 17. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mi ezzel a gondod? Egy év alatt megtalálta, akit keresett. Minek menjen olyan randikra, amirol tudja, hogy úgyis felesleges?
2019. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ja persze, ha fordítva lenne a kérdés, akkor is a nőket hibáztatnád.

A férfiak meg nem hulladékok, más igények, ennyi.

2019. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, hanem a nőknek alapvetően ilyen a válogatási stílusa.
2019. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Hájpörgemi
2019. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
What if I told you a Tinder nem arra való, hogy ott "társat" találj? Max. dugótársat, ha elég ügyes vagy.
2019. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak a hulladékok. Szerintem jó alakom van az arcom se csúnya, de nem találok fent egy normális férfit se. Pedig már annyira leadtam az igényt, hogy ne legyen igénytelen meg rusnya, csak szeressen és én legyek számára a legfontosabb, de hiába.... mind csak dugni akar, vagy unaloműzésből vagy az exét akarja gyors kiheverni és ezért van fent.
2019. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!