Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn ez milyen szöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ez milyen szöveg szerintetek? L

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalos, gyors észjárású, humoros és nagyon Nő, aki a szívéből mer élni. Izgalmas, érzéki, misztikus és csábító, olykor pedig domináns és túl őszinte. A játékosság, kedvesség és humor (szinte) mindig jellemző Rám, az élethez való hozzáállásom miatt, ami energikus, pozitív és természet-szerető. Kölcsönös megbecsülésen, tiszteleten és kedvességen alapuló kapcsolat érdekel csak. Szívesen élnék természetben, akár Ausztráliában is. :-)))
2019. júl. 15. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem pozitív a személyiséged,de nekem a leírás valahogy azt sugallja, hogy egy rendkívül izgalmas személyt keresel, aki partner a pörgésben, és a folyamatos változásokban. Magyarán az átlagos, vagy nyugis emberek akármilyen jószívűek, rendesek, hűségesek, mégis szürkeegerek.

Lehet hogy tévesen következtettem. Nyilván az ember őszintén leírja ő milyen, és milyen életet szeretne.

2019. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy társkeresőn mindenki fényezi magát az ilyen "izgalmas-fiatalos-természetszerető" szövegekkel, aztán a valódi tartalom ilyesmi szokott lenni:


"Nagyon fiatalos" = "idős"

"nagyon Nő" = "hisztizik, aztán azt mondja, ehhez joga van, mert ő nagyon nő"

"aki a szívéből mer élni" = "még egyszer mondom, hisztizik"

"Izgalmas" = "magatartászavaros"

"érzéki" = "van rajta tíz kiló, há' mer' csak a kutyák játszanak csontokkal"

"misztikus" = "minden reggel elolvassa az NLCafén a horoszkópot"

"csábító" = "lásd kettővel feljebb"

"domináns" = "azt hiszi, domináns, pedig csak lásd a második pontot"

"túl őszinte" = "bunkó, és ha ezért beszólnak neki, lásd előző pontot"

2019. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
# 12 Ez jó! :D
2019. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyszerűsítsd: női adatlapon láttam: írhatnék magamról sok mindent, de úgyis az arcképem kelti fel a figyelmed. vagy a melleim :)
2019. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Én még azok közé tartozom, akik szeretik elolvasni a szöveget is és nem csak a képet nézi. Én ez alapján nem írnék rád.

Nem mondom, hogy rossz a szöveg, de kissé közhelyes, sokan írnak hasonló dolgokat, már akik veszik a fáradságot, hogy írjanak. Nem tudom, ezeket egymásról nézitek le?

A szöveg alapján bennem a következő kép alakult ki: a kívántnál sokkal erősebb és pörgősebb személyiség vagy, vagy annak akarsz látszani. Nem biztos, hogy lehet rád számítani földhöz ragadt dolgokban. Nem vagy ideális feleség jelölt. A fent leírtakhoz hasonló, domináns férfi illik hozzád, de ne tervezzen családalapítást. Ha elviselitek egymást, hűségesnek gondollak.

2019. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

Fúúú...

Nekem erről egy olyan tipikus lakótelepi nagyi ugrott be, aki 55 évesen úgy öltözik, mint egy 20 éves, tupírozott szőke haja van, harsányan röhög állandóan, és azért nem jött össze a Bélával, mert skorpió a horoszkópja.

2019. júl. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem rossz.


"nagyon Nő" -> magyarul egy elviselhetetlen HP.

"a szívéből mer élni" -> ez mi a f..t akar jelenteni??

"Izgalmas, érzéki, misztikus és csábító, olykor pedig domináns és túl őszinte" -> elcsépelt jelzők halmozása.

"Szívesen élnék természetben, akár Ausztráliában is. :-)))" -> ez úgy hangzik, mint egy kislány naiv és álmodozása, és valahol azt érzem belőle, hogy nagyon várok a férfira, aki majd vesz nekem egy házat Ausztráliában...

2019. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez kicsit sok szerintem. De olyat tegyél ki, amit jónak érzel, biztosan van kapás mindenre.
2019. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!