Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incel kategóriába tartozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel kategóriába tartozó férfi lennék?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok és Igen akár tetszik akár nem még szűz. Egyszerűen nem tudok mit csinálni amióta eszemet tudom csak ismerkedek, próbálkozok a nőknél. Interneten is minden oldalon rajta vagyok az igényeket nagyon leadtam már hogy legyen végre egy szerető barátnőm de állandóan csak a visszautasítást, elutasítást kapom. Tényleg jó lenne egyszer egy barátnő már mindent megtettem sportoltam is stb.

Múltkor elég duci lánynál is próbálkoztam mert végül is meg lehet szeretni a személyiségét egy ilyen nőnek, de ő is visszautasított


2019. júl. 14. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
"Sportoltam is". Miért hagytad abba? Itt kezdődnek a gondok. Az írásodból az jön le, hogy a nőknek való megfelelés érdekében csinálsz dolgokat, és nem azért, mert saját magad is szereted csinálni az adott dolgot. Magadért tégy mindent, mindenki más csak másodlagos.
2019. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Mi az az incel?

Annyi hülye szavat látok itt, hogy valami elképesztő.

lmbtqxyz, bdsm,cuckold,meg mittudomén a komplett abc

2019. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ettől meg nem vagy incel. Nem tűnsz nőgyűlölőnek, sok elkeseredettnek. Miben látod magaddal a problemat? Sportot miért is hagytad abba
2019. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet túl nyomulós vagy, ápolatlan külső, hanyag öltözet, tenyérbe mászó személyiség... így nem tudjuk megmondani mi lehet a probléma
2019. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

#3 Az incelnek nem jellemzője és tartalma a nőgyűlölet.


involuntary celibate, kényszercölibátus.


Úgyhogy ő incel.

2019. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
A definíció szerint igen, hiszen szeretnél kapcsolatot de nem volt még. De jobb, ha nem ásod bele magad ebbe. Egyébként nem a sportoláson múlik, hanem a hozzáállásodon.
2019. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Keress egy hobbit ! Sose lesz baratnőd.
2019. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, nem nőgyűlölők:


[link]


Nem kell mentegetni ezeket az elmebeteg sza-rháziakat.

És ez nem egyedüli eset, a 4chanon nemrég volt egy thread, ami alatt örvendeztek és viccelődtek a lány halálán.

Kérdező, ilyen egy incel.

Te nem hinném, hogy az vagy.

2019. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!