Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus és az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus és az internetes társkeresés miatt a férfiaknak lejjebb kell adniuk az igényeikből, ha társad barátnőt szeretnének?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, érdekes lányokra bukhatsz, ha nekik ez jön be. Egy normális NŐNEK (nem a középiskolás kislányokra és nem az agyatlan plázacicákra gondolok) normális, érett férfi kell. Akivel lehet beszélgetni, minőségi időt tölteni. Ja, de egy ilyen nő talán nem olyan vonzó mint egy plázacica....hát ez van.
2019. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarán azt tanácsolod, hogy fogadd el azt a szintet, ahol vagy. Akkor aztán tuti, hogy megrekedsz benne. "

Nem olvastam el az összes választ, így azt sem, ahonnan ez az idézet van, így a kontextust sem ismerem.

Viszont az idézettel nem értek feltétlenül egyet. Ha elfogadja azt a szintet, ahol van, DÖNTHET! Értékelheti úgy, mint kihívást, amiből tovább lehet fejlődni egy olyan szintre amire később vágyik, vagy azt mondja, hogy később is ezen a szinten kíván maradni, neki ez így jó. A JELEN helyzet elfogadása A JELEN PILLANATRA VONATKOZIK, NEM AZ EGÉSZ ÉLETRE!

Ha nem fogadnám el a helyzetet, akkor az olyan, hogy toporzékolok, hogy most miért itt vagyok, és miért nem ott, ahelyett, hogy elfogadnám, hogy most itt vagyok, de ott akarok lenni, amihez azt kell tennem, hogy felállok, és odamegyek.


Szerintem nem túl bonyolult.

2019. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!