Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincöt, tizenkilenc?

Figyelt kérdés
Kb ilyen szintű kérdéseket ír ki naponta 5-ször ugyanaz a néhány ember. Ezek mikor fognak valamit dolgozni a puáskodáson kívül?
2019. júl. 9. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mi a franc az a Pua? Egyre tobbszor latom kiirva ide.
2019. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1es, PICK UP ARTISTnak hiszik magukat, de gyakorlatilag palimadarak :)

Az a lényeg, hogy majd a csúnya, kövér főpua elviszi őket Siófokra, gyenge félmillióért 3 napra, ( csak mondtam valamit, ami érzékelteti a dolog komolyságát), és ott előre lefizetett bulákhoz odamegy az Aranyparton, weszkó csizmában meg rojtos tehénmintás kabátban ( asszem) és rájuk néz, hogy Hello, a lányok meg beleolvadnak a karjaiba ( hogy át tudják venni a 20ast feltűnés nélkül). Erre jönnek a balekok, akik szintén odamennek a bulákhoz, hogy Hello, aztán egy kis sikerélményt csempésznek szegények életébe.

Erre a balekok megszabadultak félmilliótól, amiből egy 20as lett a lányoké, amiért azt mondták, hogy "igen, te kellesz, nem baj a pattanás a homlokodon, meg hogy olyan antiszoc vagy, hogy ha rád köszönnék csak úgy, megrendezés nélkül, bepisilnél helyben, de persze, te most már bárkit felszedsz, egy művész vagy :) Hadd feküdjek alád, légyszi." , a maradék meg a főpuáé :) És a végén mindenki boldog.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
És neked mikor lesz végre csajod hogy ne arra verd hogy mások élik boldogan az életüket? Szerencsétlen...
2019. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És én mikor leszek olyan híres itt a gyajorin hogy kérdéseket írjanak ki rólam? :/
2019. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Menj boldogan élni ne a gyakorin írj ki naponta 20 kérdést hogy a férfi mennyivel értékesebb hiszen mégcsak nem is öregszik...ja vagy de. Kik is halnak meg hamarabb?

Tényleg ahányszor feljövök ide, ott virít vagy 5 álkérdés az első oldalon hogy ...jajaaj 40 éves férfi vagyok 19 éves a barátnőm ugye milyen jó nekem? Engem nem zavarna ha ezek igaz emberi sztorik lennének, gratulálnék hozzá, de ez hogy naponta teszitek fel a kérdéseiteket hogy a férfiak aranykora és egyéb állatságok, már kissé feltűnő. Nem kicsit, nagyon feltűnő. Mindig ugyanaz a hangnem, ugyanolyan személytelen kampányfogás, semmi igazi sztori.

2019. júl. 9. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a luzerek rinya tpokija. Ha eddig nem lett volna egyértelmű. Nem vetted még észre hogy GYIK-es átlag


30 éves szűz, munkanélküli, / alacsonyan képzet pl segéd munkás, 80 éves nagyapó.... kb ezek szoktak itt napjába 0-24 sírni XD.

2019. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!