Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki lenne az utcán megszólíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne az utcán megszólítani egy lányt, akit párszor láttam?

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok róla, mindössze néhányszor láttam őt. Reggelente volt, hogy a mellett a parkoló mellett ment el a járdán, ahol meg szoktam állni munkába menet, és felfigyeltem rá. Elvétve délután is látom, de ez a ritkább. Amikor egyszer reggel láttam őt a kocsiból, mintha mosolygott is volna, mert lehet, hogy korábban már észrevette, hogy nézegetem őt, amikor arra megy. Ilyenkor nagy bunkóság lenne, ha megszólítanám őt? És mit mondhatnék neki? Mondjam azt, hogy szimpatikusnak tartom, és szívesen beszélgetnék vele? Nem szoktam utcán ismerkedni, örülnék, ha mindkét nem részéről olvashatnék véleményeket, hogy ez tolakodásnak vehető-e, vagy mondjuk fiúknak volt-e sikerélményük hasonló esetekben. Mindenkinek köszönöm, aki értelmesen tud reagálni a kérdésemre.

2019. júl. 7. 20:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tegnap ebédidőben messziről láttam őt, éppen ment fel a lépcsőn egy épület bejáratához, talán ott dolgozik, vagy nem tudom, de a mellett a parkoló mellett van az épület, ahol meg szoktam állni. Tényleg nagyon hektikus, hogy mikor látom, van, amikor hetekig semmi, szerintem elkerüljük egymást, mert munka után nekem hosszabb ideig tart eljutni a parkolóhoz, aminek a környékén felbukkan. Talán a múlt héten vagy azelőtt láttam már az autóból, hogy a járdán ment, igaz, akkor én is pár perccel hamarabb indultam el a munkából. Egyébként nagyon zárkózott típus vagyok, és az idegenekkel csak egy idő után tudok feloldódni, de akkor elkezdek hülyéskedni, ha azt látom, hogy a másik is nyitott erre. Viszont sokszor sötét és aberrált a humorom, de ezt a részét csak ismerősöknél szoktam elővenni. Anno az egyik kolléganőm is biztatott, hogy nyugodtan szólítsak meg lányokat, de mondtam neki, hogy nekem kapásból olyanok jutnának az eszembe, hogy "Kár, hogy nem vagy színésznő, mert szívesen látnálak több darabban", és elővennék egy baltát a hátam mögül. Volt olyan, aki partner volt a sötét humorban, de nyilván ismeretlen embereknél azért ezt nem próbálnám ki. Ha ismerek valakit egy kicsit, akkor már könnyebb, lazábban tudok vele viselkedni, az ismeretlenekkel viszont rendszerint kimért vagyok, ami nehézkessé teszi számomra az ismerkedést.
2019. júl. 10. 19:25
 12/12 anonim ***** válasza:

hektikus = ideges, zaklatott, nyugtalan. Annyira sokan használják ezt a szót, hogy lassan már idegesítő lesz. A szó, amit keresel: [link]

De inkább használjatok magyar szavakat.

2019. júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!