Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki lenne az utcán megszólíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne az utcán megszólítani egy lányt, akit párszor láttam?

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok róla, mindössze néhányszor láttam őt. Reggelente volt, hogy a mellett a parkoló mellett ment el a járdán, ahol meg szoktam állni munkába menet, és felfigyeltem rá. Elvétve délután is látom, de ez a ritkább. Amikor egyszer reggel láttam őt a kocsiból, mintha mosolygott is volna, mert lehet, hogy korábban már észrevette, hogy nézegetem őt, amikor arra megy. Ilyenkor nagy bunkóság lenne, ha megszólítanám őt? És mit mondhatnék neki? Mondjam azt, hogy szimpatikusnak tartom, és szívesen beszélgetnék vele? Nem szoktam utcán ismerkedni, örülnék, ha mindkét nem részéről olvashatnék véleményeket, hogy ez tolakodásnak vehető-e, vagy mondjuk fiúknak volt-e sikerélményük hasonló esetekben. Mindenkinek köszönöm, aki értelmesen tud reagálni a kérdésemre.

2019. júl. 7. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Mondd azt, hogy Isten vezetett hozzád.
2019. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
Szerintem batran szolitsd le. Manapsag 2fele csaj van: a r***nc es a rendes csaj...a r***nc ha nem tetszessz neki kulsoleg(haj,test,ruha) akkor megalazoan elutasit..a rendes csaj meg orul ha kedvesen megszolitod es nyilvan nala is szamit a kulso,de o csak megismeres/stilus utan itel,tehat ha jol erzi magat a tarsasagoddal abban a 2 percben is akkor megadja a szamat vagy a fb elerhetoseget a leszolitas vegen..merits egy kis batorsagot es csinald,hidd el nemfogod megbanni 21F
2019. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Szólítsd meg nyugodtan, de NE a sablon "szimpatikus vagy" kezdetűvel.
2019. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Rendben, de akkor mit mondjak neki? Azt mégse kérdezhetem meg, hogy mennyi az idő.
2019. júl. 7. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod, mindig köszönj neki kedvesen. Egy idő után meg is szólíthatod valamivel.
2019. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Jó, csak arra nem kapok választ senkitől, hogy milyen indokkal szólítsam meg.
2019. júl. 7. 21:31
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezen én is gondolkodtam, mit lehet ilyenkor mondani. Mert a "szoktalak látni reggelente" és hasonló dolgok elég "creepy" lenne. A szimpatikusnak tűnsz és hasonlók megint kilőve. Facen bejelölni mert tudom a nevét, pedig még be sem mutatkozott, na az meg ultra creepy stalker szint lenne már. Akkor mégis hogyan? Nők válasza érdekelne, hogy mi lehet nyerő ilyen helyzetben?
2019. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

#4:


Hidd el, még az is jobb, mint a "szimpatikus vagy". Arra olyan szinten immunisak a nők, hogy már zsigerből menekülnek az ilyen alakoktól.

De azt is hidd el, hogy nem feltétlenül a "mit" a lényeg, hanem a "hogyan".


Magabiztosan, viccesen, kicsit pimaszul szinte bármit mondhatsz. Megkérdezheted az időt, kérhetsz útba igazítást, kérhetsz tőle valamilyen segítséget, megkérdezheted, hogy miért jár errefelé, stb.

Csak ne úgy hogy "te miért jársz errefelé", hanem pl. "többször láttalak errefelé, ugye nem nálad kell fizetni a parkolójegyért?". A lényeg, hogy ne legyél sablonos, legyen kicsit meghökkentő, amire nem tud hirtelen mit válaszolni (kicsit álljon meg, gondolkodjon el), legyen kicsit poénos (miután elgondolkodott és leesett neki, hogy te sem gondoltad komolyan).

2019. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, szoktalak erre látni és annyira ismerös vagy.Te is az xy-suliba, szorakozóhelyre, munkahelyre, stb...jártál?

-Nem.

-Akkor bocsi, tényleg azt hittem...Azért még talizhatnánk egyszer, valahol máshol, volna kedved?



Na, innen már csak folytatódni fog valahogy a beszélgetés. Ha azt válaszolja, te is ismerős vagy esetleg neki régebbről, akkor ugyanígy, ezzel folytethatod, hogy akkor kicsit dumcsizhatnátok egy süti vagy kávé mellett.Aztán vagy benne lesz, vagy nem.Jobbat nem tudok.

2019. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, leszólítottad?
2019. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!