Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, hogy 28 vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy 28 vagyok, és sosem volt még barátnőm? Pécsről eltűntek a szingli nők?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltűntek. Átmentek Mecseknádasdra.
2019. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen helyi rendelet tiltja a nőknek a szingliséget. Köszönd Páva Zsoltnak.
2019. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ide írod. Tegyél ellene. Megfordult a fejedben, hogy mi lehet az oka, annak, hogy még nem volt senkid? Elsőként magaddal kell szembe nézned, és feltárni az okokat, majd tenni a problémák ellen.
2019. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs szingli, keress házas nőt és csapd le a férje kezéről! Ne légy nyomi! 35/n (Pécs környéke)
2019. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Költözz el!
2019. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tűntek el, csak én dugom őket :)
2019. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pécsen lakik vagy száznegyvenezer ember. Én egy ötezer fős kisvárosban élek. Szerinted melyikünknek kisebb az esélye párt találni?
2019. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott vannak az egyetemisták
2019. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te vagy az a 28 éves, pécsi szerencsétlen, aki már szamtalan kérdést írt ki, én speciel számtalanszor válaszoltam is rá, de valaki nem lehet ennyi idősen ennyire kretén.

150 ezer ember+pécs környéke+még azok az egyetemisták akik nem itt laknak.

Itt a nyár, esténként a belváros tele emberekkel, most volt fishing stb. nem igaz hogy nincs egyetlen szingli nő se. Speciel több szingli pécsi nőt is ismerek.

Ne legyél már ennyire topa.

2019. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!