Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szingli lányok?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a szingli lányok ipari mennyiségű farkon pörögnek gyakorlatilag néhány hét/hónap leforgasa alatt? Nem minden lány ilyen, de a többség, 18-25 éves korhatáron belül igen. Személyesen tapasztaltam ezt, egy kedves hölgy ismerősöm elmondta, hogy 5 év után szakítottak a barátjával, majd ezután 3 hónap alatt 5 egy éjszakás, 2 szexkapcsolat jellegű férfi is volt az életében. Szóval ha a nők nagy része kilép egy hosszabb kapcsolatból, azonnal óriási szexparti veszi kezdetét az életükben és úgy váltogatják a férfiakat mint más a zoknit.



Más is megfigyelte ezt?


2019. jún. 26. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Bevett szokás itt Győr Móvár környékén. Van benne ráció de ha kimondod az azonnal indulatokat szít es rossz helyzetbe hozod magad.

Egy nő jóhíre sok férfi hallgatásán alapszik

2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Tanulság: Ha nem tetszik, ne náluk próbálkozz.
2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért a férfiak nem??...
2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez mindig is így volt és így is lesz. Csak nem publikus. Attól hogy nincs kapcsolatban ergo szingli még szexre szüksége van. És ha egy nő dugni akar akkor fog is. Ennyi. Dolgozd fel.
2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Le xarom semmi közöm más szexuális életével. De gondolom te se rágódnál ilyenen ha a te farkadon pörögnének?
2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
De akkor az az ipari mennyiségű pasi is hozzájutott a laza szexhez, nem?
2019. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

“..egy kedves hölgy ismerōsöm..”


“minden szingli lány”


Hát istenem, most akkor én is példázzak férfi ismerōsöket, akik gyakorta tolják az egy éjszakásokat.. persze én nem vagyok ilyen idióta, hogy ebbōl általánosítást vonjak le a férfiakra..

2019. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne általánosíts. Idióta kérdés valami kis irigy lúzertől.
2019. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!