Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak azoknak van esélyük barátnőre akik szeretnek emberek között lenni, és sokat beszélnek?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok társasági ember. Nem beszélek sokat. Kicsit visszahúzódó is vagyok. De emberileg engem is lehet szeretni. Csak mivel ilyen személyiségű vagyok, nincs nagyon lehetőségem ismerkedni, meg nem keltem fel a lányok érdeklődését.


De nem vagyok otthon ülős szeretek menni minden fele, csak az a gond hogy egyedül. Barátnővel jobb lenne :)


2019. jún. 27. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

1. Az elég nagy baj, ha barátaid sincsenek. Ha barátaid vannak, az már annak a mércéje hogy képes vagy bizalmi kapcsolatok kialakítására olyan emberekkel, akik nem a vérrokonaid. Ezért barátok nélkül nehezebb csajozni csak emiatt is.


2. A beszédességen lehet változtatni, mert 5 éve én is olyan voltam, mint te, aztán megtanultam sok mindent a csajozásróly többek közt beszédesnek lenni.

Beszédesnek kell lenni legalább az elején! Aki nem ismer téged honnan a fenéből tudja meg hogy milyen ember is vagy valójában, ki vagy te valójában? Ennek a beszéd a legjobb módja. Tudsz változtatni magadon, ez nem valami kőbe vésett dolog hogy valaki beszédesnek született valaki meg nem

2019. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Halmai Annamária ***** válasza:
43%
Neked is van, de kisebb mint annak akit a kérdésben megfogalmaztál. Amúgy mindenkinek van esélye barátnőre a saját maga szintjén. Neked is lenne, például visszahúzódó kövér vagy csunyácska lányok közül szerintem sok szívesen járna veled, mert azok illenek hozzád azon a szinten ahol vagy. Egy jól kinéző karriert építő baráti társasággal rendelkező lány meg nem járna veled.
2019. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha nem vagy eszreveheto akkor nem vesznek eszre. Nem bonyolult. Senkit nem erdekel egy egyedul setalgato ismeretlen.
2019. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól hogy visszahúzódó vagyok miért csak csúnya és köver lányoknál van esélyem? Én sem vagyok kövér, meg ronda sem.
2019. jún. 27. 09:43
 5/7 Halmai Annamária ***** válasza:
19%

"Attól hogy visszahúzódó vagyok miért csak csúnya és köver lányoknál van esélyem? Én sem vagyok kövér, meg ronda sem"


Azt irtad nem kelted fel a lányok érdeklődését. Ezek szerint akkor különösebben szép sem vagy. Tehát különösebben nem szép lányoknál lehet esélyed. Mit kezdene veled egy szép lány akinek van baráti társasága, ha elvinne közéjük és nem tudnál fesztelenül viselkedni? Keress visszahúzódó lányokat akik nem keltik fel a pasik érdeklődését, te is ez vagy csak fiúban. Ha meg ennél jobbat akarsz akkor változz, fejlődj, ilyen egyszerű.

2019. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

4.

Mert a férfiak szemében a nőkön nagyrészt a külső számít még szexuális vonzalom szempontjából is! A nők szemében a férfiakon viszont a külső mellett számít a belső is sok értelemben szexuális vonzalom szempontjából is!


A lányok értéke szexuálisan a férfiak szemében főleg az, hogy mennyire néznek ki jól. A férfiak értéke szexuálisan a csajok szemében nem csak a kinézet, hanem viselkedés, tökösség, humor, beszédesség, önbizalom. Tehát ha te alacsonyan vagy a skálán a személyiséged miatt, akkor azzal egy szinten a nőknél egy kövér és/vagy csúnya csaj áll.


Nem így működik a világ, hogyha te vékony srác vagy, akkor vékony csajt érdemelsz, mert az van veled egyenlő szinten. A férfiak szemében a vékony nő a legvonzóbb, de a nők szemében a legvonzóbb férfi az izmos.

2019. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Ezzel nem igazán értek egyet. Nem is egy olyan férfit ismerek, aki beszédes, jó a személyisége, viszont nem tartom vonzónak a kinézete miatt.


Nōkben is van olyan, aki jól néz ki, mégsem vonzódnak hozzá annyian a személyisége miatt.


Szerintem sok mindentōl fûgghet a párkapcsolati siker, nem lehet ilyen elōre kōbe vésett szabályokat lefektetni arról, hogy kinek kinél van esélye.


Pláne ha a kérdezō nem írta magáról, hogy ronda lenne (azt nem tudom hogy nézhet ki). Azt sem lehet ennyibōl tudni, hogy mit takar az, hogy “nem érdeklōdnek iránta”. Sok lánynak nem szokása kezdeményezni, mert megteszi helyette a férfi. Nyilván a visszahúzódó kérdezōnek is lehet olyan problémája, hogy nem kezdeményez, csak várja a csodát. Ha eleget kezdeményezne, akkor még összejöhetne egy visszahúzódó, akár még szépecske lánnyal is.

2019. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!