Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is szeretnek beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szeretnek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Már kezd egy kicsit elegem lenni a lelkizős férfiakból... Tegnap is odajön hozzám, aki tetszik nekem. Elpanaszolja az életét, én meghallgatom, együttérzek, nézek rá nagy szemekkel... ééés, elmegy. A vicc az, hogy én már jópárszor kezdeményeztem nála. Elhívtam, ilyesmi. Mondtam is, hogy én ezeket randinak szántam. Előzőleg más férfi is "szeret velem beszélgetni", akivel már csók is volt. Őszintén nem értem minek ez, ha semmit sem akartak tovább. Mégis ez mit jelent?

2019. jún. 23. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
He? Ez csak nekem teljesen életszerűtlen? Odamennek srácok lelkizni, ami csak panaszkodásból áll, valaki csókolózik is veled, de senki sem akar semmit?
2019. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szeret beszélgetni, örül ha valakinek kiteregetheti a szennyest, legyen az rokon, haver, vagy épp valami nő.


Az már a te ügyed, hogy ezt hogy kezeled. Ha nem szeretnél ezekről beszélgetni, hanem inkább randi témára terelnéd a beszélgetést, akkor tedd azt, mindenekelőtt ne hallgasd végig a panaszkodásokat, ha nincs kedved hozzá. Szerintem kicsit olyan ez, mintha ezzel akarnál imponálni nekik, mintha azt gondolnád, hogyha játszod az együttérző hallgatóságot, akkor össze jöttök.


Máskülönben mindenkivel megtörténhet, hogy visszautasítják. Nincs ez összefüggésben azzal, hogy ki-kivel szeret beszélgetni. Aki nem valami beszédes azt is visszautasítják valami más indokkal. A te eseted abban különbözik, hogy te szereted kínozni magad azzal, hogy közel kerülj a kedvelt férfihoz barátilag, amivel láthatóan eddig nem értél el semmit:-/

2019. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz érzelmek is kellene, nem csak dugni, mint a nyulak. A belső lelkivilágát is meg kellene ismerned. Nem véletlenül használja a párodra a magyar nyelv a "BARÁT" és "BARÁTnő" szavakat.
2019. jún. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy én nem szeretek beszélgetni. De heteken/hónapokon keresztül egy kicsit sok nekem, ha egyébként mást nem tesz felém. Minek jön oda? Minek ül mellém? Minek jött el velem programozni?
2019. jún. 24. 20:59
 5/6 A kérdező kommentje:

2

Köszi, lehet igazad van! Végül is nem muszáj mindenkivel jóban lenni, meg kedveltetni magunkat.

2019. jún. 24. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is elég életszerűtlennek tűnik hogy egy csaj odajöjjön hozzám beszélgetni. De úgy tűnik ilyen is van.


Valószínűleg nem akarnak semmi komolyat, csak barátként tekintenek rád.

2019. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!