Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg szabad mondani egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szabad mondani egy nőnek, hogy sosem lesz a legfontosabb az életemben?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szerelem ide vagy oda, nem tudok kötődni tartósan senkihez sem. De átverni, hitegetni se akarok senkit sem. Mi a teendő?

2019. jún. 25. 17:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy az exed nem érdemelt meg téged, és ha ő nem így érzett, nem voltatok egymáshoz valók. De szerintem a rossz tapasztalatok miatt ne keseredj el, az mindenkinek van, és biztos vagyok benne, hogy nem minden lány tartana szánalmasnak ezért.
2019. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#21


Ez talán igaz, csak tudod mi a baj? Hogy amikor ilyet mondanék, sem lennék biztos benne, hogy így gondolok - utólag meg főleg nem tudom. Sokszor a saját érzéseimet sem tudom, hogy épp melyik mi...


Eh.

2019. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%
Abból tudok kiindulni, amit én éreztem, amikor hitegettek. Iszonyúan tudott fájni. Szóval szerintem sok stressztől megkíméled magadat és a másikat, ha már az elején finoman közlöd, hogy ebből bizony nem lesz részedről semmi komoly.
2019. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Illene!
2019. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak azért érzel így, mert még nem voltál igazán szerelmes!

Inkább keresd meg azt a nőt, aki iránt majd így érzel!

2019. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ahhhhhhha
2019. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 cseppszi ***** válasza:
74%
Miért is kellene bárkinek azt mondani, hogy ő a legfontosabb? Talán elég annyi, hogy jól érzem magam Veled, vagy szeretek Veled lenni. Nem is akar mindenki a legfontosabb lenni valakinek az életében. Sokszor elég a kölcsönös megbecsülés.
2019. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod magadról, hogy nem tudsz megmaradni tartósan valaki mellett, ezt azért illik közölni a kapcsolat elején, és nem hülyíteni azt, aki komolyan gondol veled. Persze azért lehet tapintatosabban és pontosabban megfogalmazni. Mert amit a kérdésben leírtál, nem feltétlen az, amit leírtál a pontosításban... a kérdésben megfogalmazott dolgot akkor szokták mondani, ha a haverok, a munka, vagy anyu épp most is fontosabb lesz, nem akkor, ha te szeretsz vkit, de tudod, hogy mittudomén, 2 év múlva már lépnél inkább.
2020. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nézd én négy éve vagyok házas, a férjem életében konkrétan az egyetlen nő vagyok aki fontos.

Ő azt mondta nekem nem gondolta, hogy valaha is megnősül, hogy talál olyan nőt akiért megéri. Amikor összejöttünk 37 volt. Nem tudom mennyi idős vagy, de lehet te is csak olyan nőket találtál eddig akik nem is voltak fontosak. A férjemnek 14 "kapcsolata " volt, mind csak szex. Meg is mondta mindegyiknek, hogy ő nem akar kapcsolatot.

Aztán egyszer csak belém botlott. Azt mondta az alatt a pár hét alatt a feje tetejére fordult a világ.

Én nem tudom ez milyen lehet, mert én voltam előtte is szerelmes, de lehet neked is csak a megfelelő társ kell.

Ne alkudj meg.

2020. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj. Lehet hogy csak nem találtàl eddig olyat akibe tényleg szerelmes lennél. Ez nem korhoz van kötve ha tini korban nem volt meg a “nagy első” szerelem akkor soha nem is lesz. Én ismerek olyat aki soha senki irànt nem érzett semmi olyat a legtöbb kapcsolatába semmi kötődés sem volt és most talált rá a szerelem. És a pasi 41 éves. Szóval nem biztos hogy veled van a baj.
2020. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!