Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg szabad mondani egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szabad mondani egy nőnek, hogy sosem lesz a legfontosabb az életemben?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szerelem ide vagy oda, nem tudok kötődni tartósan senkihez sem. De átverni, hitegetni se akarok senkit sem. Mi a teendő?

2019. jún. 25. 17:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogja, hogyha nem elég fontos neked. Szerintem ha fontos neked a lány, ne mondj neki ilyet. Én is az őszinteség híve vagyok,de ez nagyon bántó, megalázó dolog.
2019. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

#10 Nem tudom, hogy együtt maradunk vagy elválunk, pont azért adok bele mindent, és veszek ki belőle mindent. Lehet, hogy holnap bejelenti, hogy szeretője van, és el akar menni. Akkor majd jól pofára fogok esni, de legalább volt 9 jó évem valakivel, akit szerettem. Már megérte.

Bármi elsülhet rosszul, ha ennyire keserű vagy, soha semmi jó nem fog veled történni.

2019. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
57%

#12


De nem éreznéd maga teljesen hülyének, ha ez történne? Vagy éreznéd azt, hogy "de naiv voltam", esetleg "elsüllyedek a szégyentől, ha arra gondolok amit régen mondtam neki/róla".


Engem ilyesmik kínoznak kb. az első szakításom óta. (Több nem is volt, azt hiszem félek az ilyesmitől, mármint megint csalódni...)

2019. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
#13 Voltak csalódásaim, nem akarom égetni magam azzal, hogy elmesélem őket, mert a fejedet fognád. Akkor nekem is rosszul estek ezek a dolgok, de így utólag már nem bánom, mert minden adott valamit. Élményeket, emlékeket, amiket csak akkor tudtam megtapasztalni, ha megfizettem az árát. Ha meg bárki, aki lehúzott, becsapott, jót röhög rajtam, tegye meg. Kit érdekel? A saját nyomorán csak nem viccelődhet.
2019. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem fél év után tervezed ezt közölni.Mert akkor valóban rosszul érintheti a másikat.Egyébként ha így érzel,akkor nem kellene állandó kapcsoltban gondolkodni,csak lazában.És akkor esetleg meg is indokolhatod ezt a másik felé.

Bár egy csajt ismerek aki ilyen fajta sráccal járogatott össze csak lazára. A srác közölte is,hogy nem akar,és nincs szüksége kapcsolatra.Ennek ellenére a csaj azért rendesen belezùgott,ùgyhogy viszonlag sok időbe telt mire rájött,hogy ebből tényleg nem lesz komoly.

2019. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%

"De nem éreznéd maga teljesen hülyének, ha ez történne? Vagy éreznéd azt, hogy "de naiv voltam", esetleg "elsüllyedek a szégyentől, ha arra gondolok amit régen mondtam neki/róla"."


Soha ne érezd rosszul magad, ha őszintén éreztél. Biztos nagyon rossz lehet, de ettől csodás az élet. Ha mindig minden jól menne, nem értékelnénk a jót.

2019. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!


Nem szabad, hanem kötelező megmondani neki! Hadd döntse el ennek tudatában, hogy akar-e egy érzelmileg visszamaradott emberrel élni, akar-e tőle gyereket, stabilnak és felelősségteljesnek érzi-e a férfit gyermeknevelésre stb.


A rövid távú érdekeidet vagy a korrektséget választod? Válaszodat indokold.

2019. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
23%

#17


"egy érzelmileg visszamaradott"


Túl gyors és dogmatikus ítélet.

2019. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem illene közölni, de egy kicsit tapintatosabban. Fő az őszinteség, de már a kapcsolat elején közölhetnéd vele, hogy te nem tervezel hosszú távra.

Ha valaki velem kapcsolatban érezne így, én is elvárnám, hogy őszinte legyen velem, még akkor is ha rosszul esne hallani. Másrészről meg ha nem mondanád el neki az igazat, közben ő meg reménytelenül beléd szeretne, akkor ezzel csak kínoznád.


III.Edricus Anxious

Én nem gondolom, hogy betarthatatlan lenne kimondani, hogy ő a legfontosabb számomra, ha valóban így érzek, és ha már kialakult a kellően szoros kötelék.

Nyálas lenne? Meglehet, de számomra sokkal inkább romantikus lenne ezt kimondani, ha valóban így érzek. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha romantikus az ember azzal, akit igazán szeret.

2019. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
47%

#19


Régen én is ezt hittem, de egyik exem közölte, hogy ez szánalmas, azóta nem tudom mit gondoljak erről.

2019. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!