Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg szabad mondani egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szabad mondani egy nőnek, hogy sosem lesz a legfontosabb az életemben?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szerelem ide vagy oda, nem tudok kötődni tartósan senkihez sem. De átverni, hitegetni se akarok senkit sem. Mi a teendő?

2019. jún. 25. 17:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén haver!!
2019. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%

Esetleg laza/kötetlen kapcsolat?

32/f

2019. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
Mindig legyél őszinte, de előtte azért feküdj le a nőkkel. :D
2019. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
9%

Őszintén? Senkinek nem kellene ilyet mondani, mivel


1.Egyértelműen betarthatatlan

2.Betegesen megalázkodó

3.Nyálas


Helyette javaslom az igazságot a "Elég fontos vagy nekem, de csak a realitás talaján maradva"

2019. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel csak azért vigyázz, mert kiábrándító ezt hallani attól, akit szeretünk. Aztán könnyen megtörténhet, hogy egyszer majd olyannak mondod, aki később mégiscsak a legfontosabb lesz. Akkor pedig megszívod.
2019. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%

#5


"mert kiábrándító ezt hallani"


Jobb a hazugság? A nyilvánvaló hazugság, mivel ilyet nem lehet kijelenteni, hogy "Nekem te vagy a legfontosabb", maximum azt, hogy "jelen pillanatban" és "ha minden így marad ahogy most van és egyikőnk sem változik meg", illetve "a legfontosabb szó alatt azt értsd. hogy hozzád állok legközelebb, nem pedig azt, hogy bármit megtehetsz velem, mint szolgalelkű szolgával"


De ez utolsó picit már durva lenne.

2019. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
#6 Akkor lehet, hogy csak én vagyok ennyire romantikus alkat, nem tudom. Nekem a férjem a legfontosabb és szeretném, ha ez viszonozva lenne. Olyan emberrel szeretném leélni az életem, akire mindig számíthatok, mert ő is számíthat rám. Akkor is, ha megváltozunk.
2019. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Inkább az őszinteség mint a hazugság.Nekem mondták már , rosszul esett.Az hogy nem a legfontosabb az érthető nálunk.Azért elgondolkodhatnál azon miért van így kérdező.
2019. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Nokent mondom h nem pedig velem meglehet mindent beszelni de hidd el attol mert nem mondasz el neki mindent az nem hazugsag.

Ez pedig nem okyan dolog h kotelezo lenne elmondnai neki ha jol erzi magat veled hagyd had erezze magat jol ugy ahogy te is! Attol nem b....szod at ha ezt nem jelented ki igy neki!


Pelda a te valaszodra csak h nem kell azert mindent kozolni a masikkal?

Szex utan beszelgettek hogy milyen volt es te el vagy ajulva a a csajtol mig o benyogi hogy bocsika de a volt exem a Peti jobban megb....szott mint Te.

Most ez igy alpari pelda de azert erzekelheto hogy nem kell mindent megosztani a masikkal az oszinteseg nem ez hanem ha kerdeznek nem hazudsz! :) Plussz vannak a kegyes a hazugsagok az en peldamnal mikor nem akarod mar az elejen elrontani az egesz kapcsolatot a tulzott oszinteseggel!

23n

2019. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%

#7


És amikor szakítasz/válsz akkor már nem érvényes a "legfontosabb vagy" dolog? Akkor addig igen, akkor már nem? Ezért mondom, hogy ilyet nem lehet kijelenteni, mert minden változik.


Én is örülnék, mert anno én is akartam ilyen baromságokat, de persze akkor még nem tudtam, hogy ez nem egy mesevilág amiben élünk, hanem egy kőkemény realitás, ahol nagyon kevés jó dolog van és az is pillanatnyi, mert bármikor "fordulhat a kocka".

2019. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!