Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik szerint hülyeség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik szerint hülyeség a PUA, azok tényleg össze tudnának hozni bárhol, bármikor egy ilyen instant csókot?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mDyc3CJqkRY&t=119s

Őszintén, magadnak ne hazudj! Valóban csettintésre össze tudnál hozni egy ehhez hasonló csókzárást? Ez tényleg minden egyes férfinak megy?


2019. jún. 25. 13:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a gazdag pasi, ha szeret, azt őszintén teszi, a nem gazdag meg csak spermazsáknak használ?
2019. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

#30 neked tényleg ez számít? Ha holnaptól milliókat keresnél, akkor inkább szednél fel olyan nőket akik a pénzedre hajtanak, mint maradnál azzal, aki csórón is szeretett? Nyilván a dolog nem ennyiben merül ki, de ha amúgy sem szereted a párod, csak a fix puni miatt vagy vele, az hányingerkeltő.

Komolyan szánalmas ez az egész, a puával kezdve. Fontos fejleszteni magadat, ezt elismerem. És vannak olyan pasik, akik nem értenek a nőkhöz. Tipikusan van a női és férfi logika és ez szokott gondot okozni a párkapcsolatokban. Mi a megoldás rá? Kommunikáció.

2019. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
66%
Mikor jönnek már rá az emberek, hogy ezek az önsegítő tanfolyamok (bian tracy meg a többi is), csak őket húzzák le?? Mint a rossz porszívóügynökök... nagyon szomorú ez. De ők nagyon jól élnek belőletek...
2019. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
83%
#33-as, a Brian Tracyt végighallgattam, mert még sokkal régebben letöltöttem. Én nagyon sok hasznos tippet találtam benne, nagy egészként számomra használhatatlan, de azok az apróságok, amiket felcsipegettem belőle, felbecsülhetetlenül értékesek számomra. Szóval én nem tartom az úgy en bloc, az egészet szemétnek. Csak szem előtt kell tartani, hogy az az anyag nem a gyári szalagmunkás szintű, 8 osztályt végzetteknek készült.
2019. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Vàrjàl 32-es ez egy trükk mert akàr tetszik akár nem ha egy fèrfi megszedi magàt akkor kitàrul a vilàg.


Èn tőlem is megkèrdezheted ezt,èn azonnal ràvàgom,hogy igen vele maradnèk,mert olyat vàlasztottam aki nekem kell nem csak fix pina legyen.


Brian Tracy pedig jò.

Nem tudom mi a bajotok vele.

34-es jòl ìrja,pedig működik csak ezeket kellene olvasni àllandòan,hallgatni nem lesz elèg egy kèt könyv hanem mindennap àt kell itatni magatokat.


Sztem mindenkire ràfèrne mert az emberek nem èlnek hanem el vannak a semmibe,mint egy robot kb.

2019. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!