Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik szerint hülyeség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik szerint hülyeség a PUA, azok tényleg össze tudnának hozni bárhol, bármikor egy ilyen instant csókot?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mDyc3CJqkRY&t=119s

Őszintén, magadnak ne hazudj! Valóban csettintésre össze tudnál hozni egy ehhez hasonló csókzárást? Ez tényleg minden egyes férfinak megy?


2019. jún. 25. 13:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%

#18


Én is rühellem a PUA-t, lásd. más kérdések alatt, mivel egy értelmetlen dolognak tartom, ahol ilyen kvázi "Johnny Bravo"-nevelde megy, ami régen rossz.


Viszont jó személyiség híján - amin a pua csak ronthat amúgy - nehéz. Hiába pár könyv bebiflázása meg 1-2 látogatás egy nagyapám-korú embernél aki pár semmitmondó bölcsességért bekaszíroz egy tízest, a rosszabb tulajdonságok maradnak. Én pl. sosem leszel laza, sosem fogom tudni az érzelmeimet kimutatni, vagy leszek kiegyensúlyozott.

2019. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Lazy Lover ***** válasza:
75%
szerintem nem mindenkinek áll jól ha játsza a macsót már én is játszottam vagy ki röhögtek vagy mondták hogy ne játszd itt a menő gyereket nem áll jól
2019. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom sem "laza". Tudod, nem minden lánynak a nagypofájúak jönnek be.
2019. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
53%

#23



Én a "laza" alatt most leginkább a spontánságot értettem, nem azt ilyen nagydumás keménykedést. Én spontán nem tudok lenni, mindent átgondolok, mielőtt csinálnék valamit. Néha nagyon zavaró, még nekem is...

2019. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Leitatva egy ittas nőt egy szórakozóhelyen....? Szép teljesítmény... 😂 Ehhez nem kell PUA, csak néhány részeg nő, és némi zseton, amin megveszed a piát.

Ingyé' volt a tanácsom, nem kérek semmit sem érte... 😉

2019. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a szint a legfelső egy férfinak, amit a videón láthattok."



Ez rohadt szánalmas. Ez kb. IQ és EQ 100 alatt esetleg elképzelhető, hogy vannak ilyen hímneműek. Férfinek nem nevezném.

2019. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán össze tudnék hozni egy megrendezett videót valamelyik havercsajjal, hogy aztán a hiszékenyek pénzét elfelezzem vele :)
2019. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
92%

"A palik 90%-ànak fingja sincsen se az èletről se a nőkről.

Nekik maradjon MarokMarcsa meg a sör?"


Pontosan. Különösen, ha a fenti hiányosságokon eszébe sincs változtatni.

2019. jún. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért az megvan, hogy nem a férfiak 10%-a van csak párkapcsolatban?
2019. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
16%

29-es az okè.


Csak nèzd meg mennyi fèrfi tiszta szìvből elègedett a pàrjàval,akivel tènyleg együtt akar lenni ès nem màsra veri közben.

Mièrt van 70%-os vàlàs?


Brian Tracy mondta: a kapcsolatban lèvők 40%-a igazàbòl màssal lenne.

Ergò megalkudnak sokan csak legyen pina már amit tömhet.


Nekem szokott lenni egy kèrdèsem: Ha holnaptòl milliòkat keresnèl kitàrulna a vilàg akkor is ezzel a nővel lennèl együtt?

Sok esetben nincs válasz.

2019. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!