Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik szerint hülyeség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik szerint hülyeség a PUA, azok tényleg össze tudnának hozni bárhol, bármikor egy ilyen instant csókot?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mDyc3CJqkRY&t=119s

Őszintén, magadnak ne hazudj! Valóban csettintésre össze tudnál hozni egy ehhez hasonló csókzárást? Ez tényleg minden egyes férfinak megy?


2019. jún. 25. 13:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
8%

Arra azèrt kìvàncsi vagyok,hogy akik itt fikàzzàk a PUA-t milyen pàrjuk van már ha van.

Biztos őt akartàk nem csak megalkuvàs?



Tènyleg èrdekelne aki szìdja a PUA-t milyen sikerei vannak a nőknèl.

2019. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%
Néhány bulizósabb barátnőm kb minden buliban csókolózik valami idegen csávóval, akit ott lát először és utoljára. Pedig még csak nem is puák az illetők.
2019. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
19%
12-es nem puàk,hanem alapbòl kenik vàgjàk a női lelket meg pikpak tudjàk mi kell nőknek mellette gondolom külsőjàtèk is rendben meg sikeresek is.
2019. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

11.: nő vagyok. Azert szidom a puát, mert szomorú vagyok hogy ennyi magányos férfit átvernek vele. Ezzel sosem lesz boldog, sosem fogja igazán fejleszteni magát. A pénzé elveszik mindenféle pua táborokban, cserébe megtanítanak pár sémát, játszmát, arra buzdítják, hogy játssza el a szerepet, nem pedig arra, hogy valódi értékeket fejlesszen magában.

Velem is próbálta már ezt eljátszani egy srác, igazából nagyon sajnáltam szegényt érte, de semmit sem ért el nálam.

A párommal négy éve vagyok, mosolyogva kelek fel mellette reggel, mert szeretem a valódi énjét, hogy minden célomban bátorít és biztat, nem pedig rombolni próbálja az önbizalmam (amire sok ilyen pua baromság épít).

2019. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

#14


De nem mindenkinek "jó", pláne nem "vonzó" a valódi énje. Én többek közt ezért nem lehetek önmagam.

2019. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%
Én azért szidom, mert nem akarom, hogy minden férfi ilyen legyen. Senki nem nagyon tiltakozik, mikor egy faszi kijelenti, hogy minden férfi ösztönállat.
2019. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
1%

14-es amiről beszèlsz az nem az igazi PUA,az igazi PUA pszichològiàra épìt,kommunikàciò,tàrgyalàstechnika,külsőjàtèk plusz belsőjàtèk fejlesztèse.

A rutinokat èn is elìtèlem semmi èrtelme,magyar talàlmàny csak.


Nèzd meg Badboy,RSD blueprint,John Cooper Social Heartistry.


Èn az igazi puàt tanultam nem a magyar szennyet.


Amùgy a pàrod biztos natural eleve èrt a nőkhöz tudja mi kell nektek,èn sokat olvastam erről kèpeztem magam.

A palik 90%-ànak fingja sincsen se az èletről se a nőkről.

Nekik maradjon MarokMarcsa meg a sör?

2019. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
15.: ha nem vonzó a személyiséged, pár színelt sémától továbbra sem lesz az. Lehet, hogy pár buta, részeg lánynál a buliban beválik, de mi lesz utána? Örökké nem játszmázhatsz. Sokkal több ertelme lenne valóban fejleszteni magadat, eljárni pszichológushoz, önismereti könyveket olvasni. Ennek a puának nincs létjogosultsága egy boldog életben, kiveve, ha annyi az életcélod párkapcsolati, hogy részeg csajokat smárolj le és ennyi. Komolyan, ebben mi élvezet van?
2019. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak még annyit szeretnék ide írni, hogy őszintén sajnállak titeket, mert a rossz úton jártok.
2019. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Halmai Annamária ***** válasza:
95%

Csokolozni egy talajrészeg angol turistával? Marhanehéz feladat 😂

Utána amúgy el is húztak onnan a vérbe. Sok értelme volt 😂

2019. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!