Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a lányok figyelmét? Hogyan érjem el hogy udvaroljanak nekem?

Figyelt kérdés
Ma az utcán egymásra mosolyogtunk egy lánnyal,vártam hogy megszólítson de csak ment tovább.Mit tegyek hogy végre megszólítsanak?Nagyon magányos vagyok.
2019. jún. 19. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Semmit. Rettenetesen jól kell kinézned, hogy a lányok menjenek oda hozzád, de akkor meg már felmerül az, hogy intimidáló leszel számukra és azért nem mennek oda.


Magyarul neked kell minden esetben.

2019. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne ha ők jönnének oda hozzám.Ha én megyek oda lekoptathat.De ha ő jön oda akkor nem valószínű hogy azt akarná hagyjam békén.
2019. jún. 19. 17:12
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha te vársz a nőkre akkor elég nagy esély van arra, hogy még jó hosszú ideig magányos maradsz. Ha egy nő egyértelmű jeleket ad arra, hogy szimpatikus vagy neki akkor igenis menj oda hozzá. Mit veszítesz? Semmit. Max elküld, és? Most nem mentél oda és ugyanott tartasz mintha odamentél és elküldött volna. Pedig most lehet, hogy épp alakulóban lenne egy párkapcsolatod.
2019. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Legyél már férfi! Nem fog hozzád oda menni egy nő sem. Főleg ha egy ilyen kis "ne bánts virág" vagy mindig. Elfog utasítani nagyon sok nő de elég ha egy nem utasít el. Próbálkozni kell persze normálisan.
2019. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Milyen szép volt az a lány aki rámmosolygott.Szívesen beszélgettem volna vele.De nem szólított meg ment tovább.Egész nap szinte ő jár a fejemben.Nagyon szép volt.
2019. jún. 19. 18:23
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
5: És ha legközelebb megint nem szólítod le ha valami csoda folytán találkoztok, akkor ő megint el fog menni melletted egy szó nélkül. A legtöbb nőnek nem kell egy olyan férfi akinek annyi magabiztossága sincs, hogy odamenjen hozzájuk.
2019. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez ma délelőtt történt Budapesten a belvárosban.Nem sok esélyt látok rá hogy még találkozunk.Aztán később szemeztem egy lánnyal a metrópótlón mellettem ült.
2019. jún. 19. 18:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Mármint én ültem a busz jobb oldalán ő a bal oldalon.Reménykedtem hogy valamit kérdezni akar de nem szólt semmit.Aztán le kellett szállnom.
2019. jún. 19. 18:38
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy férfi, így álmodozhatsz, hogy valamelyik rib.anc lép majd feléd
2019. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Beszélgetnem kéne lányokkal.Nem itt a neten,személyesen.
2019. jún. 19. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!