Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hi! 13 éves vagyok, és fel...

Hi! 13 éves vagyok, és fel akarnám magamra hívni a figyelmet. Mit tegye?

Figyelt kérdés

Nehé be vallanom,van jó pár barátom,de azok lányok...és szeretnék pár fiút,és ha alkalom lehetne rá,az első szerelmemet....De mivel egy tök átlag lány vagyok,aki szinte semmiben nem jeleskedik,amit a srácok szimpatikusnak tartanak,és durván sminkelni\öltözni SOHA nem volt\lesz az én stílusom,az ilyen lányojat is rühellem!Az meg hogy megjátszak magam szerintem nem lenne jó kezdés....Nagggyon fel szeretném hívni magamra a figyelmet,csak hogyan????!!!!Lesz aki azt mondja sportoljak valamit,de PFÚÚJJJJ...utálom a sportokat,nem az én világom a mozgás,na és tanulással sem fogok sok sikert aratni,nem vagyok hülye,de nem egy Eistein.....Lesz aki azt mondja maradjak ilyen és felfigyelnek rám,de ha 13 évig nem,nem hinném hogy most fognak....Bocsi hogy hosszú,és előre is köszi a válaszokat!!!


13\L Jázmin



2015. dec. 11. 14:11
 1/8 Roland G. ***** válasza:
0%

Szia!

Bocsi,hogy ezt írom,de 13 évesen ne a fiúkkal meg a szerelemmel legyél elfoglalva,hanem a tanulással.Lehet,hogy nem tartod magad okosnak,de ezen lehet változtatni,csak akarni kell.Ha emiatt kilógsz a sorból,nyugi :)

2015. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Tanulj meg írni! :) Na, jó, szóval egyrészt fölösleges már most azon izgulnod, hogy megtalálod-e életed szerelmét, ezt elég lesz 30 év körül (kis túlzással) :) Másrészt, szerintem rossz ez a kifejezés, hogy felhívni magadra a figyelmet, legyél jófej, beszélgess fiúkkal is, biztos találsz közös témát, pl. ha jó a humorod az is egy jó kapocs lehet köztetek. Szóval próbálj meg normális barátságot kialakítani fiúkkal, és valakinek tuti megtetszel. :) Főleg a konzervatívabbaknak, ha nem sminkelsz stb, de ilyen fiúból is van pár milliárd :D
2015. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
ajánlom a nyelvtankönyv gyakori lapozgatását
2015. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél fel egy bohócruhát és olvasgasd a Magyar Helyesírás Szabályait egy forgalmas metróállomáson.
2015. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
És inkább azért küzdj, hogy elégedett legyél magaddal, magabiztos, kiegyensúlyozott és boldog és akkor előbb utóbb felfigyelnek majd rád. :)
2015. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valamit lehet tanulni az első 5 hozzászóló válaszából, akkor talán azt, hogy olyan arányokat találj el a figyelem magadra irányításában, amik a hozzászólókhoz hasonló ostoba, közhelyes, irigy osztálytársaid körében nem szülnek ostoba, közhelyes, irigy reakciókat.
2015. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És mit szeretsz vagy szeretnél csinálni? Találj magadnak egy eszméletlen király hobbit. Ha abban jó leszel akkor nő az önbizalmad és elképesztő leszel amúgy is. Most vagy 13! Bármibe belekezdesz ha minden nap csinálod elképesztő leszel benne idővel. Még pont beleférsz :D

Am én a mozgást se írnám le. Például én nem vagyok oda a labdajátékokért, ezért nem is nagyon mennek. Ehelyett harcművészetet tanulok, és mellette parkour egy-egy szélsőségesebb verziója megy egy társasággal. Labdát vezetni pont nem tudok, de nem érdekelhetne kevésbé.

Én mikor 13 voltam akkor vettem a fejembe hogy már pedig én megtanulok angolul. Aztán két év alatt elértem egy írásban jól kommunikáló szintet, onnan még 1 év volt szóban is elérni és most már azóta csak szakosodni kell minden irányban a nyelven belül.

Ha nyelvtanulás se érdekel akkor még művészeti pályára is mehetsz. Rengetegen szeretnek rajzolni (azzal még facebook pózerkedni is lehet ha ez a cél), de van egy barátom aki a modellezésért van oda. Ezen kívül rengeteg hangszer van amin meg tudsz tanulni játszani. Ha csak simán feltünési viszkedegségért kell akkor a gitárt ajánlom (Én is gitározom, de minden bulin van egy srác aki 3 akkorddal tudja énekelni a jelenleg futó pop slágereket a csajok előtt. Aztán persze ha megszólal valaki hogy te is mutass valamit akkor bármilyet intrózol vagy szólózol, nem értenek hozzá és jön a "hát oké..." fej). Ha bandába szeretnél bekerülni viszont azt ajánlom hogy ne gitárt válassz, mert annyi nyamvadt gitáros van mint a qrvaélet. Egyszerűen mindenki gitárt vesz.

Persze rögtön nem fogsz kitűnni az új cuccokkal (kivéve ha úgy csinálod mint haverom aki vett egy vadi új hangszert majd hazaért és töltötte fel facebookra a képeket ahogy tükörben pózol vele. Persze azóta "nem volt ideje" gyakorolni 2 éven keresztül.

A lényeg hogy olyat válassz amit szívesen csinálnál és ha úgy érzed majd hogy nem megy és neked sose fog menni akkor is akard majd és folytasd tovább.

2015. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Lesz aki azt mondja maradjak ilyen és felfigyelnek rám,de ha 13 évig nem,nem hinném hogy most fognak...."


Ne is haragudj, Jázmin, de ekkora méretű baromságot még nem olvastam, pedig aikiboxer a harci stílusokról néha nagy hülyeségeket tud írni. De ez, amit te most írtál ez nagyon odaüt, hogy finom legyek. 13 éves vagy! Kislány! Ha tetszik, ha nem. Egy kezeden meg tudod számolni, hogy hány fiú látott téged. Úgyhogy ilyen hülye dumát, hogy 13 év alatt nem kellettél még senkinek... onnan kell számolni, amióta kiléptél a komfortzónádból, ami még meg sem történt. Úgyhogy majd pár év múlva ez elkezdődik és utána lehet szó a fiúzásról.


Valamint mindig magadat add, maradj ilyen! Ugyanis aki egyszer majd megszeret az azért fog, mert olyan vagy, amilyen. :)

2015. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!