Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy vonzzam magamra a figyelmet?

Hogy vonzzam magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan egy társaságba leszek a fiúval, aki bejön. Nekem eddig az jött le, hogy én is neki. Behívott, hogy legyek velük valamelyik nap (ugymond "bandázunk, ilyenkor kb. 10-en is szoktunk lenni). Viszont ezzel a fiúval mostanában megromlott a kapcsolatom, és szerintem neki egy másik lány tetszik már, aki szintén velünk lesz aznap. Szóval most vagy nem megyek el, mert nem akarom nézni őket, vagy elmegyek, és megmutatom hogy jobb vagyok annál a lánynál? Szerintetek mit csináljak? És ha bemegyek, hogy viselkedjek?
2014. nov. 26. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Varom a tanacsokat :(
2014. nov. 26. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:

A dolog pofon egyszerű.


Mindenképpen menj el hogy lásd mi fog történni.

Különben is ha nem mennél csak arra tudnál gondolni hogy miből maradtál ki vagy hogy mi lehetett volna közted a fiúval ha elmentél volna.


És ne akard felhívni magadra a figyelmet semmilyen módon, ha megteszed könnyen nevetségessé válhatsz.


Ha előttem páváskodna egy csaj hogy felhívja magára a figyelmem biztos kiröhögném.


Egy jó csajnak erre semmi szüksége, bőségesen elég ha jelen van. Ha a csávónak tetszettél akkor most is tetszel neki még ha elkalandozott egy kicsit más irányba akkor is.


Tehát viselkedj természetesen és legyél boldog.

Nevetgélj a többiekkel, érezd jól magad.

Ha a fiú látja hogy milyen jól elvagy nélküle az csak féltékenységet szül benne ami neked jó.


Ha a srácot nem érdekled azzal se törődj, te nem miatta mész el hanem magad miatt hogy jól érezd magad.

És különben sem lehet tudni, az is lehet hogy lesz ott egy srác aki nála is jobb.


Sose lehet tudni.

Jó bulizást

2014. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Na mi történt?
2014. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Taliztunk, a lany nem volt ott. Azota a fiu szerelmet vallott :)
2014. dec. 18. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szuper:-)


Akkor minden várakozást felül múlóan alakultak a dolgok

2014. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!