Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek utalhatnak arra, hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utalhatnak arra, hogy jó lehetek nála?

Figyelt kérdés

Ha egymás mellett ülünk sokszor van, hogy összeér a kezünk és akkor nem szokta visszahúzni egyikünk sem. Mert pl. ha egy haverommal van ilyen akkor mindketten arrébb megyünk kicsit nagyobb távolságra.

Majdnem minden nap beszélgetünk a messengeren.

Viszont szinte mindig én kezdeményezem azt.

Régebben nem írt vissza, volt olyan hogy írtam aztán ugye nem jött válasz.

Azt mondta magáról, hogy ő nagyon visszahúzódó.


26 F



2019. jún. 17. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezek önmagában nem utalnak semmire. A lányok sokszor komfortosabbak a testi kontaktussal, főleg ha vannak fiú testvéreik, fiú barátaik. Vagy az is lehet, hogy jeleket ad, de csak az kell neki, hogy visszaigazolod, hogy vonzó. Vagy az is, hogy bejössz neki, ennyi alapján tényleg nem lehet tudni. Bár általában az nem túl biztató jel, ha nem ír vissza meg mindig te kezdeményezel. Sőt, tudom vannak kivételek, de nagyon sok lány az ismerkedés legelején eldönti, hogy te barát vagy pasi kategória vagy-e és ez már rég lezárt kérdés nála valószínűleg. Ha megszokja, hogy ti csak baráti viszonyban vagytok, csak dumáltok stb., akkor sajnos már nem tud szexuális szempontból nézni rád, inkább mint egy testvérre.
2019. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Visszaírással kapcsoltban szeretnék csak írni. Hiába tetszett egy fiú, sosem volt, hogy én írtam rá, mondjuk ha írt, akkor már normálisan beszélgettünk.

Bár ez lehet az én butaságom, de mindig úgy voltam vele, hogy nem az én dolgom kezdeményezni.

2019. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!