Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a jelek utalhatnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek utalhatnak arra, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

a munkahelyemre heti rendszerességgel bejár egy férfi vendég, aki nekem számomra vonzó.

Igyekszem nem flörtölni, s kétértelműen viselkedni, megtartom vele azt a bizonyos távolságot és illemet.


De nem tudom hová tenni a viselkedését:

-amikor megpillant, azonnal elmosolyodik

-ha kimegyek rágyújtani, tuti Ő is akkorra időzítit a dohányzást

-tüzet ad

-ha Ő befejezte, de én még cigizek, akkor is megvár

-mindig előre enged maga elé :)

-ha beszél mindig várja a reakciómat és fürkészi az arcomat

-ha beszélek nézi az arcomat, vagy mélyen a szemembe néz és elmosolyodik

-mindig végigméri a ruházatomat, de nem látványosan, hanem lesütött szemekkel

-poénkodik velem


2016. okt. 11. 18:07
 1/10 A kérdező kommentje:
beszélgetés közben kérdez, megjegyzi amiket mondok hisz a következő társalgás alkalmával szóba hozza, hogy "emlékszem multkor mesélted...."
2016. okt. 11. 18:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is. :)
2016. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem az a klasszikus "fúúú de jó pasi"... nem is kimondottan jóképű, sőt még kigyúrtnak sem mondanám... de van benne valami hihetetlenül vonzó, udvarias és eszméletlenül férfias...
2016. okt. 11. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell megmagyaráznod, ha tetszik egy férfi :D Csak azért írtam, mert ismerem magamat, és én ugyanezek csinálom ha tetszik egy nő. Kivéve a dohányzást, de az most nem releváns. :)
2016. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hahaaa :D

nem magyaráztam meg csak leírtam mit gondolok a pasiról :)


Amugy, khm...nem akarok tőle semmit, és ne ítéljetek el, de valószinüleg nős...szóval tudom-tudom TABU.


De akkor lehet csak udvariasságból ilyen velem?

vagy attól még tetszhetek Neki?

2016. okt. 11. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar,mint minden férfi.
2016. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát, ha arra várnék ...akkor ebben a tempoban biztos megöregednénk mindketten, mielőtt bármi is lenne :D
2016. okt. 11. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Fura, mert velem is ilyen volt...aztán eltűnt, azóta sem jelentkezik. Hiába írtam neki, hogy fussunk össze (először ő kérdezte), nem reagált.

Remélem nálad nem így lesz. :)

2016. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
cigizel? kuka
2016. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján elég esélyes, h tetszel neki. Viszont az, hogy maga elé enged, az alap udvariasság.
2016. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!