Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha sose tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sose tetszem azoknak a fiúknak, akik nekem igen?

Figyelt kérdés
Most csak külsőre gondolok, mondjuk egy buliba vagyok, meglátok egy csomú fiút ugye. Tehát mindenki egyenlő eséllyel indul. Akkor miért nem azok jönnek oda akik az "eseteim"? Most nem egozásból, de nem tartom csúnyának magam, vagy azért mert lenézek valakit, de miért nem lehetek olyannal, aki nekem is szimpi külsőre?
2016. aug. 25. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Én is mindig csak olyanoknak tetszettem, akik nekem nem. Nem kell emiatt sírni. Egyébként a külső nem minden. Valószínűleg megkedvelnéd őket, ha egy kicsit ismerkednél velük.
2016. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Egyrészt azért, mert az, hogy te nem tartod magad csúnyának, sokat nem jelent. Nem fogsz tetszeni mindenkinek.

Másrészt azért, mert ülsz és vársz, mint egy kis virág, hogy majd megy a méhecske, és beporoz. De tudod, a virágok se válogatnak, hogy ez a méhecske bejön, ez porozhat, ő nem tetszik, menjen innen.

Amíg nem kezdeményezel, vagy legalább nem jelzed egyértelműen a neked tetsző srácoknak, hogy bejönnek, addig nem is várhatod, hogy odamennek hozzád.


Ha jelzel nekik, és nem vesznek róla tudomást, akkor nem érdekled őket, és újra gondold át, hogy valóban olyan fiúk jönnek-e be neked, akikkel összeilletek, vagy túl magasak az igényeid.

2016. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
Talán oda kéne menni kinyitni a kis szádat és mondani valamit..és nem siránkozni erre nem gondoltál még?. Ha meg nem tartod magad csúnyának attól még mindenki nézhet külsőre egy oltári nagy kúrvának
2016. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
pont ezért nem megyek oda, ha odamennék akkor se tudnék miről beszélgetni, meg nem is akarom hogy azt higgyék hogy felkínálom magam.
2016. aug. 25. 11:36
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

#4

Miért várod el mástól, hogy felkínálja magát neked, ha te sem akarod? :D

2016. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom egyiknek sem adsz jeleket, elvégre nem akarod felkínálni magadat.
2016. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
64%
#váromasültgalambot
2016. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Most az hogy odamész és mondasz vagy kérdezel tőle valamit.. ha neked ez felkinálás, akkor inkább ne is kommunikálj senkivel ásd el magad! :D Nem értem miért tartják nők ezt felkinálásnak meg egyből túlgondolni a dolgot, ha nekik kell oda menni. Kifogások hegyén hátán. olyat is halottam már lánytol hogy elutasitást kap.. Na és akkor mivan?! megjegyzem férfiként napi szinten kapunk elutasitásokat úgy hogy odamegyünk, a leg alpáribb gyalázatos lenéző sértő elküldő elutasitásokat, akkor én inkább meg se szólalok. Ha lány létedre ez nehézséget okoz, mikor neked áll a világ teli vagy lehetőséggel akkor szánalmas vagy
2016. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Te meg hü.lye.

Attól, hogy valakire rámosolyogsz, még nem kínálod fel magad.

Sőt, akkor se, ha meghív egy italra, és elfogadod. Elvégre nem azt ígérted meg, hogy két percen belül rábuksz a farkára, csak ismerkedsz.


Nem azt mondtuk, hogy egy szál semmiben kezdj el előtte násztáncot járni, nyalogasd a szád, markolászd a melled, és síró hangon mondd neki, hogy b.asszon meg valaki végre.

Hahó!!


Egyszerűen arról van szó, hogy pl. te is odaléphetsz a társasághoz, beszállhatsz a beszélgetésbe, néha rámosolyogsz arra, aki bejön, aztán ha nem, nem. Mész tovább, ha akar valamit, úgyis odamegy.

Ha nem, akkor meg tudja, hogy szimpatikus vagy neki, és ebben meg semmi égő vagy kínos nincsen!!


De ha ülsz egy buliban a sarokban, mint egy savanyúuborka, kínosan ügyelve, nehogy bárki is észrevegye, ha bejön neked, mert az már felkínálkozás, akkor ne csodáld, ha a többségnek nem vagy szimpatikus, és csak azok lépnek hozzád, akinek már minden mindegy, csak valakit végre dughassanak.

2016. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert egy értelmesebb ember, személyiséket, kisugárzást keresi / tetszik meg neki / szereti meg...

Lehet, hogy valakinek Te sem tetszel, de valami van benned, ezért oda megy te meg elzavarod vagy Figyelembe sem veszed..

Hogy pár hónap - év múlva kiírhasd, hogy milyen boldogtalan vagy és, hogy a pasik csak a külsőre mennek...

2016. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!