Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha sose tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sose tetszem azoknak a fiúknak, akik nekem igen?

Figyelt kérdés
Most csak külsőre gondolok, mondjuk egy buliba vagyok, meglátok egy csomú fiút ugye. Tehát mindenki egyenlő eséllyel indul. Akkor miért nem azok jönnek oda akik az "eseteim"? Most nem egozásból, de nem tartom csúnyának magam, vagy azért mert lenézek valakit, de miért nem lehetek olyannal, aki nekem is szimpi külsőre?
2016. aug. 25. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
* személyiséget.
2016. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Nézz ki jobban.
2016. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Noren1989 ***** válasza:
Heracliushoz hozzátenném: legyél hangosabb is.
2016. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Férfiként válaszolok.: Olyan helyre kellene elmenjél, ahol először beszélgetnek egymással a fiatalok és csak utána mennek el bulizni és nem fordítva. Megváltozna a véleményed.


És mi van akkor, amikor a fiú tettszik neked, de amikor beszélgettek, kiderül, hogy emberileg egyáltalán nem hasonlítotok és semmi közös pontot nem találtok?


Szerintem jogos és nem elítélendő igény, hogy az ember ne olyannal élje le az életét, aki neki sohasem tettszett picit sem, főleg az arcára, tekintetére értve. Ez a másik ember becsapása is lenne. Ugyanakkor kell kötni kompromisszumokat, enélkül szerintem nem fog menni.


Ha nem is hiszed ezt el, később, amikor már jobban megismered, rá fogsz jönni, hogy így van és vagy meg tudod kötni a kompromisszumokat, vagy nem. Ezért fontosabb előbb a másik emberi oldalát megismerni és a személyiségét.


Én bevallom, úgy szoktam csinálni a lányoknál, hogy akinek tettszik az arca és a testalkata szélsőségesen nem tér el az enyémtől, velük szívesen ismerkedek. Amikor egy lány 198 cm, vagy 190 cm és 90 kg, bevallom törpének érzem magam mellette. Beszélgetni, pedig bárkivel szívesen csevegek.

2016. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Látjátok srácok? Ennyit számít a belsőtök. Nézzetek ki jobban.
2016. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolsó: nem csak az számít, de engem most az érdekelt. :)
2016. aug. 25. 14:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt elhiszem, hogy nem csak az számít, de ahogy látom azért ez a legfontosabb része a dolognak.
2016. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!