Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is tetszem ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tetszem ennek a vallásos srácnak?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, és szinte biztos vagyok benne, hogy tetszem neki. Csak nem tudom, hogyan tovább.


Az órákon mindig kihasználja a lehetőséget, ha egyedül vagyok, és akkor mellém ül, meg kérdezget, hogy hogy vagyok, mi újság velem, poénból ugratni is szokott. Olyan is van, hogy óra után még maradunk a suli előtt beszélgetni vagy egy fél órát. És mindig nagyon bámulja a szememet, órákon is szokott nézni. Facebookon is örökké lájkol, meg rám ír néha.


A gond az, hogy nagyon félénk és zárkózott, gyakran érzem rajta, hogy zavarban van, és biztos vagyok benne, hogy nem volt még barátnője.

A vallásosság nem nagy gond, mert én is hiszek Istenben, és próbálok helyesen élni, csak engem nem úgy neveltek, ezért nem egészen olyan az előéletem...


Mit kellene tennem szerintetek?


20L


2016. szept. 28. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik olyan félénknek. Szerintem egész bátor, hogy ennyit közeledik hozzád. Annyi lehet tényleg, hogy tapasztalatlan és nem tudja azt az utolsó lépést, hogyan kellene megtennie. Ahogy te sem. És én sem.
2016. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy mit kéne tenned, hogy neked bejön-e... ha nem szeretnél járni vele, akkor finoman add tudtára, hogy "bocsi foglalt vagyok".... ha pedig igen, akkor kezdj el érdeklődni iránta te is, legyél minél bizalmasabb, nyitottabb... mosolyogj mindig rá vissza, aztán csak elhív randizni...
2016. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik a srác, de nem nagyon ismerem őt, mert zárkózott, és nagyon keveset mesél magáról, szóval ezen valahogy változtatnom kellene. Másrészt elég félénk vagyok én is. :( De sosem küldöm el, meg sokat nevetünk együtt, én is szoktam kérdezgetni őt.
2016. szept. 28. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Van két félénk (gondolom szűz) mi köze ennek a valláshoz?

Én nagyszájú református vagyok, de nem nagyon gátolt ez semmiféle csajozásban, lehet, hogy nem helyes teológiai szempontból, de majd csak megbocsát az Úr!

2016. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt valahogy egyértelművé kellene tenni, hogy mi van. A legjobb az lenne, hogy ha tudnád kicsit kétértelműen húzni, provokálni ilyen irányba, hogy kicsit felmenjen a pulzusa. De ez gondolom nem a te stílusod.


Kicsit nyugisabb:

Kérdezni arról, hogy van e valakije. Hagyhatsz neki utána időt, hátha leesik, hogy miért érdekel ez téged. vagy ha nemet mond (és nem kérdezi), akkor mondani, hogy neked sincs, de jó lenne egy kapcsolat. Esetleg olyat is hozzátehetsz, hogy akkor lenne, aki elvisz moziba(vagy ahova szívesen mész)


Ennél egyel direktebb, ha megkérdezed, hogy van e valaki, aki tetszik neki. Esetleg mondani ránézve, hogy neked is van. Ez utóbbi azért is jó lehet, mert egye a fene, hogy esetleg lemarad rólad, ha bizonytalan még így is, hogy ki az :D.


De a lényeg, hogy ezzel kicsit gyakoroltatod vele is ezt a témát, hogy erről itt lehet beszélni.


Meg azért itt van egy csomó nagyon magas labda. Pl egy ilyen alapról már talán elég bátor lesz elvívni mondjuk moziba. és ha elhív akkor te is tudhatod, miért hív el hisz ezt te összekötötted azzal, hogy lesz valakid. de ha még soha nem csinált ilyet, akkor nyilván még így is őrült félelmetes lesz neki.

2016. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!