Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik srácnak adjak esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácnak adjak esélyt?

Figyelt kérdés

Sokan próbálkoznak nálam, és 2 srác is van, aki eléggé megfogott, csak nem tudom, hogy melyikük lenne a jobb választás. Írok mindhármunkról kicsit.


1. Egy egyetemre járunk, őt ismerem régebb óta. Szoktunk talizgatni, és tetsszünk egymásnak, csak ő nagyon félénk és zárkózott, sok türelem kell hozzá, és neki már egy érintéshez is érzelmek kellenek, szóval semmi nem volt még, se ölelés, se kézfogás, se csók. Nagyon rendes fiú, figyelmes, mindig meghallgat, és nagyon vicces.

Csak hát nem tudom, várjak-e rá, ki tudja mennyit. :S Mert nincs rá garancia, hogy végül belém szeret majd...


2. Ő most kezdett el dolgozni, nagyon értelmes, kedves srác ő is, van bennünk sok közös is, és olyan kis cuki. Megbízható, és még azt is felajánlotta, hogy kifizeti a vonatjegyemet, mint valami lovag.

Csak hát nagyon társasági ember, folyton táborokba jár meg közösségekbe, én viszont mindig is magamnak való típus voltam, és lehet, hogy ez gondot jelentene. :/


3. Ez lennék én. Aranyos, közvetlen, őszinte lánynak tartom magamat. De ahogyan írtam is, nem vagyok ez a bulizós, pajtizós fajta, inkább a nyugisabb programokat szeretem. Olyan srácot keresek, akinek tényleg fontos vagyok, és nem csak szexet akar tőlem.


Fogalmam sincs, mit tegyek, mert nem akarom egyikőjüket sem hülyíteni. Nem a külső alapján fogok dönteni, tetszik mindkettő, és egyébként is hasonlítanak egymásra.

Szerintetek?


20N


2016. aug. 26. 19:50
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
77%

Szerintem írj nekem privit ;>)


Vicceltem: a 2at fogod választani, hiszen az a vonzó, utána majd elsírod magad az 1es vállán.

2016. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem :D

Bar ez igy nem allja meg a helyet, mert en vagyok az aki eselyt ad es nem a nok Xd

2016. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1:Egyik sem ez a tipikus jó pasi, de nekem tetszenek.
2016. aug. 26. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogj egy 200 Forintost, jó a súlya. Egyik srác fej, másik írás. Dobd fel, hogy pörögjön. Még el sem kezd zuhanni az érme, de az egyik oldalnak jobban fogsz szurkolni. Azt a srácot válaszd.


Persze nem ilyen egyszerű, de talán segíthet hogy rájöjj, melyikük fontosabb számodra.

2016. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
linkelj egy tipikus jó pasit!
2016. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőt azt amelyik jobb az ágyban azt válaszd
2016. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt még szex egyikkel sem.
2016. aug. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!