Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyt láttok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyt láttok arra, hogy fog-e még keresni a randi után? Lehet túl gyors voltam a srácnak.

Figyelt kérdés

22/l vagyok, a srác, akivel randiztam 25. Egy buliban találkoztunk. 1 hétig folyamatosan írt, hogy mennyire szeretne jobban megismerni, nagyon lelkes volt, aztán össze is hoztuk a találkozót. Nagyon jó volt a randi, sokat beszélgettünk, bár én elég nehezen oldódtam. Volt egy elszólása is, hogy úgy érzi, hogy van egy falam, ami már amúgy kezd eltűnni a randi vége fele. Kicsit itt megijedtem, hogy nem mutattam ki teljesen, hogy igazából mennyire is érdekel a srác, és féltem, hogy esetleg azt fogja hinni, hogy nem szimpi nekem. Ezért elkezdtem kicsit jobban nyitni, célozgattam, hogy nagyon fázok, stb. Nagyon lassan, de leesett neki, átölelt, aztán nagy sokára, hosszas ölelkezések után, elcsattant az első csók is (ő kezdeményezte). Utána óráig csak ölelgettük és csókolgattuk egymást, még az is felvetődött, hogy esetleg hazamennék vele, de megállapítottuk, hogy azért az talán kicsit sok lenne elsőre, ezért végül hazamentem. Mikor hazaért írt, hogy jól érezte magát.

És itt jön a baj. Szerintem a végére túlságosan is kimutattam, hogy mennyire tetszik, ami lehet rémisztően hatott rá. Elmondása szerint ő lassabban akart haladni, de örült, hogy végül nem csók nélkül távozott.

A randi szombaton volt, azóta írt minden nap, de csak estefele, és nagyon passzívnak mutatkozik. Úgy volt, hogy kedden ismét találkozunk, de lemondta munka és családi okok miatt. De azóta már nem is keres, pedig állítása szerint szeretne még találkozni velem. (Kedden egyáltalán nem is írt és még ma se:( )

Pár ismerősömet megkérdeztem, és szerintük túl gyorsan letámadtam, és már nem vagyok számára kihívás, mert már érzi, hogy teljesen odavagyok érte, és akármikor akarna találkozni, ugranék. (ami igazából így is van...)

Ráírni meg most én nem szeretnék, mert mesélte, hogy nem szereti, hogy "ráakaszkodnak".

Szerintetek érdemes még rá várnom, vagy már nem számítsak túl sokra tőle?? Ha annyira akarna, tudna írni/hívni, vagy időt szánni rám, de most megállt annyiban a dolog, hogy elfoglalt, de szeretne még velem találkozni, csak semmit se tesz érte.



2015. júl. 1. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rontottál el semmit.

Akármi is a baja húzza le magával együtt a wécén.


Ne keresd őt többet.

Ha akar valamit jelentkezik magától és akkor eldöntheted hogy akarsz-e még tőle valamit.

De ha akar is veled találkozni akkor te csak jövő hét pénteken érsz rá, előbb nem.


De szerintem nyugodtan tovább léphetsz.


Amit esetleg lehet tanulni az egészből az az hogy mindig tartsd magad ahhoz amilyen vagy.

Tehát ha azt mondja neked valaki hogy úgy érzem fal van körülötted akkor azt mondod neki hogy és akkor mi van, bontsd le ha tudod.


De egyébként nem hibáztál semmit és ha nem kellesz neki akkor így járt.

2015. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy pancser a csávó, ne foglalkozz vele, szerintem semmit nem rontottál el, ha továbbra sem ír, szerintem írj neki te, hogy mi baja és ,ha továbbra is passzív lesz hagyd a fenébe, találsz jobbat is!
2015. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a srác helyében lennék és komolyan érdeklődnék irántad , a történtek után én már rég felkerestelek volna személyesen.
2015. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"már nem vagyok számára kihívás, mert már érzi, hogy teljesen odavagyok érte, és akármikor akarna találkozni, ugranék."


Nem tudom más férfiak hogy vannak ezzel, de nekem ez marhaságnak tűnik. A legjobb élményeim pont azok, amikor hirtelen egymásra találtam egy nővel. Amit csak megerősít egy első éjszakás szex, amit ha jól értem te akartál volna, csak nem merted megcsinálni. Igaza van az elsőnek, máskor magadat add, más hibád nem volt.

2015. júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!