Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés után mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés után mindig a pasinak kell a csajt keresni?

Figyelt kérdés

Múlt szerdán megismerkedtem egy lánnyal. Pénteken felhívtam, újra találkoztunk. Úgy éreztem, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak. Hosszú hétvége jött, ő hazament a vidéken élő szüleihez. A három nap alatt is csak én írtam neki vasárnap, aztán hétfőn hívtam, és este ismét találkoztunk. Ekkor már megvolt az első csók is.

Azóta újra eltelt egy nap. Most megint nekem kellene keresnem?

23/F



2014. jún. 10. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
nem, édesanyádnak
2014. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet arra vár és ha nem írsz, akkor úgy érzi hogy számodra ennyi volt

meg az is lehet, hogy most már ő is írna

mivel még az elején tartotok, írj inkább te és akkor biztos nem lesz ilyen felesleges várakozás

2014. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt - tehát egy nap kihagyás után - írtam neki, de nem éreztem a válaszban a lelkesedést. Persze sokat dolgozik, de azt gondolom, hogy ha neki is fontos lenne ez az egész, akkor jelentkezne.

Vagy csak paranoiás vagyok?

2014. jún. 11. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs kőbe vésve, h mindig a férfinak kellene. Ha a csajnak igazán kellenél, szerintem magától is keresne.
2014. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Múlt szerdán ismerkedtetek meg és ez még kérdés? 1 hét telt el, persze hogy neked kell keresned és nem úgy hogy 1 napokat kihagysz, hanem akár napi többször is. Minek keresgessen ő? Nyilván tök normális csaj és nem akar nyomulni sem, másrészt 1 csók volt, ez még nem kapcsolat, viszont ha tényleg akarsz tőle komolyabbat is, akkor azért jobban kéne teperned szerintem. Biztosan ő is így gondolkodik és azért nem tűnt lelkesnek a válasza, mert rosszul esett neki, hogy kihagytál 1 napot pl. 1 hét után én sem keresem sosem a pasit és érdekes mindegyik keresett magától, mikor rendesen kialakult a kapcsolat, akkor nyilván ez kölcsönös lett, de az elején ez a pasi dolga. 25/l
2014. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha naponta többször keresem, az már szerintem zaklatás.

De legalábbis nyomulás.


Egyébként annyi a fejlemény, hogy később mégis ő hívott, és találkoztunk is.

Viszont:

Úgy érzem megtorpant a kapcsolatunk. Ha megfogom a kezét, pár perc múlva elengedi. Ha megsimogatom a combját vagy a fenekét, szinte azonnal ellép.

Pedig az első napokban ő volt a kezdeményezőbb, és én a félszegebb. Most mintha ez átfordult volna.

2014. jún. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!