Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A randi után (ha akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A randi után (ha akartok tőle vmit) mennyi idővel szoktátok keresni a lányokat?

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalban hazavitt és azóta nem is írt :S ez egy nemet jelent?

2015. jan. 26. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg akarja venni a gyűrűt, csak még nem tud választani. Akkor keres, ha meglesz.
2015. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. De gyanús. :(
2015. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igazából nagyon nehezen kommunikál fb-on, ezt mondta is h nem szeret itt beszélni,de vártam volna valamit...

2015. jan. 26. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, tőlem eddig, ha akartak valamit, még aznap jelentkeztek... de lehet, hogy bevette a "háromnapos szabály"-t, és most direkt várat, hogy izgalmasabbnak tűnjön ettől...


(Egy kérdés: ha hajnalban vitt haza, az azt jelenti, hogy volt szex, de nem aludtál ott? Vagy csak addig dumáltatok?)

2015. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján rögtön írt volna, amint hazaér, ha érdekled. Nekem is volt olyan, hogy nem írtak, de olyankor nem is nagyon akartam, hogy írjanak. De lehet, hogy van valami szuperjó indok ami visszatartja, várj még egy kicsit.


19/L

2015. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 david300 válasza:
Én személy szerint a randin tisztáztam volna hogy jobb ha megbarátkozik a gondolattal hogy a barátnőm lett :D
2015. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó: egy randi után nem lesz senkiből a barátnőd, sikítva menekülnék, ha valaki tisztázni akarna ilyesmit
2015. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem volt szex,hanem csak elhúzódott a beszélgetés,tulajdonképpen elrepült az idő :D

Igazából nem a kapuig vitt,hanem az utca elejéig,és mondta hogyha hazaértem akkor írjak h minden oké :D és akkor még beszéltünk,de azóta semmi :(

2015. jan. 27. 17:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentkezett!! :D
2015. jan. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!