Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti pasik miért a műnökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti pasik miért a műnökre buktok közben azt hangoztatjátok hogy a természetességet kedvelitek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a pasik előbb felfigyelnek egy ilyen típusú nőre


[link]


mint egy ilyen típusúra


[link]


Ahány pasit hallottam, mind azt mondta még a sminket, rúzst se bírja egy nőn, akkor hogy lehet sokan mégis buknak ezekre a gumi szájú, gumi csöcsű, agyon vakolt szolizott pláza cicákra?


Miért ők szerepelnek minden férfi magazinban?


Utóbbi nő akiről belinkeltem képet, nincs is nagyon kisminkelve, természetes szépség, mi baj van vele?



2019. jún. 16. 19:38
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
17%

Az első nő az azért erős túlzás, abban semmi szép nincs.


A legtöbben amit 2. képnek linkeltél már arra is millió ember rámondja, hogy túlsminkelt...

2019. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
35%

Na en pont undorodok ettől a szolis bőrtő meg a plasztik cici száj stb dolgoktól!


Jobban szeretem a natúrrabb sminket persze könnyen pofázok amikor a barátnőm smink nélkül is qurva szép... 😏🌶 (halleluja) de amikor magára keni ezt a 2 kilo sminket pofán vágnám egy vizes rongyot hogy töröld le magadról... mert nyáron folyik az arcról télen meg oda fagy és az gusztustalan na meg amikor meg puszi löl az arcát vagy átöleli vagy bármi egyébb amikor az arca érintkezik velem akkor én is tiszta sminkes leszek..... na most a többiek fogalmam sincs csak a saját példámat tudom mondani de valószínűleg azert mennek ra ezekre a nőkre mert éhes kutya nem válogat...

2019. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
52%
Számomra bejönne a 2. és talán jobban, de tuti, hogy valami gikszer közbeszólna, és rendszerint nem lenne belőle semmi sem... Mint mindig.
2019. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
20%

#10 Szerencse, hogy a való életben a nők nem ilyen rinyap1nák, mert akkor inkább szerzetesnek állnék.


Akárhány csajismerősömet felhozhatnám példának, akik boldog kapcsolatban élnek, pedig nem 90-60-90-es, hibátlan arcbőrű, photoshoppolt manökenek. De csak hajtogasd, hogy a "gonosz pashiknak csak a tökéletes nő kell"...

2019. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
25%

A többi pasi nevében nem tudok, és nem is akarok nyilatkozni, de személy szerint engem a hétköznapokban az a sminkmennyiség is zavarna, ami a második képen szereplő hölgyön van. De ez abszolút ízlés kérdése. De ha a kettő közül kellene választanom, biztos, hogy nem az előbbit választanám.

23/F

2019. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
1%

Szia


Nincs igazad

Isten igából ti nők manipuláltok minket férfiakat.

2019. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
10%
Én jobban szeretem a természetes nőket, de őket meg én nem érdeklem. Na, akkor mi van?
2019. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
80%

Nem fogják bevallani, hiába írtad ki a kérdést. Azért mondják, hogy a természetesen kinéző nők tetszenek nekik, mert ők elérhetőbbek.

Amikor meg meglátják egy tipikus műnőt valahol, még a nyál is csordogál a szájuk szélén.😄

Nekem természetes külsőm van, nincs műhajam, műmellem, műkörmöm. Nem vagyok csúnya szerintem, de ha mellém állna egy Kelemen Anna szürke köddé válnék a férfiak szemében.

2019. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
17%

egy ferfit nem ismerek akinek az elso csaj bejonne

de ahogy latom itt se nagyon van olyan

te megis hol elsz?

2019. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
30%
Nekem a második jobban tetszik.Ha elhiszed a közösségi média üzenetét,és korlátozott számú minta alapján általánosítasz az egész férfi nemre,az a te butaságod,már bocs.
2019. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!