Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon csak akkor lehet pasizni, ha egy nőnek tökéletes alakja van?

Figyelt kérdés
Azaz vékony, sportos, 0 felesleg?
2019. jún. 15. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisebbrendűségi komplexusod van, akkor miért a strandon, levetkőzve akarsz pasizni?
2019. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Mivel a legtöbb férfi tökéletesen igénytelen, ha nőkről van szó, így nem.
2019. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát figyelj...voltam ilyen tökéletessel...megjegyezték hangosan kis idióta tinigyerekek, hogy nahátezek közül aaaz, a másik. Pedig csak nem volt lapos hasam, volt mellem...(most bálna vagyok)

Aztán voltam másik szintén feleslegmentes csajjal, akkor is jöttek oda, és az izmosabb, magasabb, elvileg jobb pasi volt rámállva inkább, nekem nem jött be, csajnak meg igen...

szóval nem

2019. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Strandon azt is megdugnák a be sörözött srácok aki nagy kabátba van öltözve, nyilván 1 vízi lót azért nem. Jó magam tízen évesen a nagy fenekű családos nőket nézegettem. Xd
2019. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen nem, ahogy máshoo sem. Ha egy nőnek átlsgos alakja van (nem bálna) akkor már a legtöbb férfinak tökéletes. Persze a belőtt sérójú gyurmabmw pasiknak tényleg nem elég ennyi, akiket szeretnének a nők.
2019. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Én a strandon bőven sokkal több nem tökéletes alakù nőt,látok.Szóval a válasz nem.
2019. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Egy teljesen átlagos csaj tud pasizni! Nem kell modell alkat csak akkor, ha a cél egy gazdag, Audi-BMW apuka kicsi fia elkényeztetett srác megszerzése. Aranyasó mód aktivalva 😀
2019. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:D kíváncsi lennék, hogy egy nő hogyan pasizik a strandon...


Helló, Szabina vagyok, meghívsz egy kólára?


:D

2019. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8-as én kamaszkoromban egyáltalán nem model alkattal mindig valami nagyon gáz szöveggel menetem oda egy-egy kiszemelt pasihoz.

Pl láttam csordába verődve fiukat, oda mentem az egyikhez azzal a szöveggel, hogy "Figyi ott fogok úszkálni, de ha elfelejtenék úszni, akkor majd kimentesz?" Ebből egy 8 hónapos kapcsolat lett :D

2019. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kövért, akkor tök mindegy milyen alakod van lehet pasizni :D
2019. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!