Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban hol lehet ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban hol lehet ismerkedni? Ti hogyan ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
én úgy érzem hogy legnagyobb esélyem valamilyen internetes felületen lenne de azt kihagyom nem az én stílusom de akkor hol lehet ? ilyen disco meg hasonló helyek sem játszanak nálam
2019. jún. 13. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk élni kell az életet mint egy normális ember. Eljárni, barátkozni, részt venni dolgokban. Minden páromat így ismertem meg. Vagy volt egy közös ismerős aki által találkoztunk, vagy volt valamilyen rendezvény ahol beszélgetni kezdtünk esetleg mindketten benne voltunk valaminek a szervezésében, de volt akit mondjuk közös hobbi miatt ismertem meg. Csak éld az életedet, csinálj dolgokat és ne ülj otthon a négy fal közt. És ne akarj mindenáron párt keresni, erőltetett, görcsös lesz és soha nem fogsz megfelelő párt találni.
2019. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát kvázi extrém sportolásból áll az egész életem:

hegymászás , falmászás, via ferrata , bázisugrás (ritkán), motorcross, hétköznapokban motorozom Agustával járok , pályázni is szoktam. Ez úgy hangzik mint aki nem éli az életet ? :DD sajnos ezeket hobbikat az ellenkező nembe tartozok nem űzik. Azt mégsem várhatja el senki hogy balettozni vagy rúdtáncolni járjak xD

2019. jún. 13. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Tratatatammm, és most közhírré teszem országom népe számára a gyakori keménymagjának címeres marhaságát, amely így hangzik: Ismerkedni mindenütt lehet!


Én ülök a négy fal közt, úgy tűnik, hogy velem k..vára k..aszott az élet.

2019. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én közös munkahelyen ismertem meg a férjemet. De egyetemi évfolyamtársaim között is szövődött sok párkapcsolat, közülük négy-öt házasság, amiről tudok. Közeli barátnőm olyan férfivel jött össze, aki a családja egy régi barátja volt. Unokatesóm egy barátnője esküvőjén ismerte meg a későbbi férjét. Tesóm és a felesége társkeresőn ismerkedtek meg, de ők az egyetlen társkeresős házaspár, akiről az ismerősi körömben tudomásom van.
2019. jún. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Növessz farkat meg agyat! Normális ember minden szituációban tud ismerkedni! Csak ki kell lépni az utcára...
2019. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A 4 fal között is lehet ismerkedni, én minden nap új oldalamat ismerem meg és tök jól elvagyunk. :D
2019. jún. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Az kiderult, hogy szerinted a nok csak diskozni, rudtancolni es balettozni jarnak. Minek neked akkor baratno? Dugason kivul ugyse tudnal vele semmit se csinalni.

Amugy koncerten ismerkedtunk meg. Es kepzeld meg sort is ittunk!

2019. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem fiatalabb koromban eleg sok baj volt a csajozassal.Persze mostanra sem lett jobb a helyzet:)


De mar lazább vagyok.Ha pl ruhat veszek akkor meg a ruhás uzletbe megkerdem a csajokat, hogy hogyan is all nekem a ruha..kikerem a velemenyuket.


Barhol ahol csak tudsz beszelgess.Kerdezz,dicserj es viztasd a masikat barmit is mond neked.Lökni kell a dumát,de persze nem bunkón.


Tovabbra se vagyok jo pasi,mert alacsony vagyok és nincs ferfias szelles állam korszakallal:) Igyekszem jo beezelgető tars lenni és igenyes igenyes vagyok magamra.


Olyan dumat kell nyomni,amit a nők hallanak szivesen,nem azt amit te hallanán szivesen!

2019. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!