Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az milyen pszhikai betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen pszhikai betegség ha nem merek ismerkedni, élőben beszélgetni lányokkal?

Figyelt kérdés
Még online se! Ha véletlenül úgy is alakul, semmi mást nem tudok felsorolni, kihangsúlyozni, csak hogy milyen, sz@r értéktelen ember vagyok. Amúgy tényleg az vagyok, de nem az "észbontók" szellemi szintjén vagyok, csak a szociális kommunkációm nulla. Tudna ezen pszihologus vagy valamilyen terápia segiteni

2019. jún. 12. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
örökszűzitusz lúzeritusz.
2019. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán szociális fóbia, arra gyanakszok. Nekem legalábbis ez van, és nemcsak nőkkel kapcsolatban.

Régen sokszor rájuk írtam társkeresőkön, de alig válaszoltak. Most meg már azért nem merek, mert romokban van az életem, és semmit nem tudnék nyújtani nekik a beszélgetésen kívül, nyilván nem ilyen életű férfiakra vágynak. Csak szexet meg biztosan nem akarnának, de még ahhoz sincs meg bennem a kellő oldottság.

2019. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem szakembertől (pl. pszichiÁTER) érdeklődsz erről, kérdező?
2019. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Lajikus nyelven tőketlenség
2019. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy ugyan miért kell másokat ilyen jelzőkkel illetni, csak azért, mert neki magának nincs ilyen problémája, és még esetleg szerencsésebb is.
2019. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1,#4 valóban köznapi nyelven lúzernek hivják, csak jobb lenne valami "tudományosabb" megfogalmazás


#3 a válaszodat egyszerűen nem tudom értelmezni...

Az itteni kérdések 99%-a vagy szakember segitségét igényli, vagy pofonegyszerű válasz van rá, vagy 15 mp kiguglizni...


#2 ne haragudj de nekem nem ez a gond. Mint ahogy irtam nekem a maga a beszélgetés se megy. És nem azért mert nem irnak vissza. Én nem tudom mit mondhatnék. A szex meg nem is került szóba...bocs


#5 kösz az együttérzést

2019. jún. 12. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat ha magadat sem becsülöm annyira hogy egy beszélgetés egy lannyal azt a témát hozod fel hogy mekkora sz@r vagy hat... az mar üti a felső mércét... menj el agy dokihoz ha ugy érzed....


De szerintem itt csak nagyon be vagy fordulva na meg toketlen vagy nem gaz en is az voltam nem igen mertem oda menni a lányok hoz beszélgetni de csak azokhoz akik tetszettek ma mar nincs ezzel semmi gondom...


Le küzdöttem ha te nem veszel erőt magadon akkor maradsz igy egyedül fogsz meg halni magányosan sosem fogod meg élni a szeretettel a törődést a családod de meg a szexet sem vagy pedig egy lany erinteset stbit....

2019. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!