Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El lehet különíteni a férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet különíteni a férfiakat két csoportra aszerint, hogy a nők számára vonzó és nem vonzó és így egy nő sem fogja akarni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Akiknek jóval kevesebb párkapcsolatra az esélye: különböző fogyatékkal élők, görbe hátú, hajléktalan, függőségben szenvedők


Az összes többi férfinak hozzájuk képest jóval több esélyük van arra, hogy párt találjanak, a többi csak rinya és kifogás.

2019. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát, én inkább úgy mondanám ezt, hogy vannak szélsőséges esetek. Vannak sajnos olyan rossz adottságokkal született férfiak, akiket még én, örök pozitív sem hitegetnék azzal, hogy egyszer majd jön valaki, akinek te fogsz kelleni.

De én ilyen embereket nagyon ritkán látok, ez nem átlag.

És igen, van olyan férfi, pl. hollywood-i hírességek legtöbbje, aki viszont szinte minden nő számára vonzó.

Azért szép számmal akadnak a skála közepén is férfiak, akik igenis, egyszer majd valaki számára megnyerőek lesznek.

2019. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Aki nem keres az sosem talál , aki sokat vár az meg öregszik.
2019. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedre szerintem a lehetséges válasz: ennyire élesen NEM. Illetve az, akit egyetlen nő sem akar, valójában egy nagyon kis csoport. Az már jóval nagyobb csoport, ahol a másiknak tetszés halmazai között abszolút nincs átfedés.
2019. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Igen, a legjóképűbb 5-10%-ra ácsingózik az összes nő, beleértve az árufeltöltő cselédlányokat is. A többi férfi számukra nem is ember.
2019. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Az árufeltöltő az NEM cselédlány. Az a háztartási alkalmazott, de erősen kétlem, hogy utóbbiakból annyira sok lenne. Ez a II. világháború végéig volt jellemző Magyarországon.
2019. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy a fő probléma, persze ez csak a férfiaknak, hogy valóban nem túl sok a sármos jóképű férfi, és minden nő erre a kevésre bukik és őket szeretné...és ha a nővéremnek vagy barinőnek olyan van akkor nekem is olyan kell, nem akarok rosszabbat...


Igen ám de ezek a férfiak tudják magukról, hogy meg is kaphatják a nőket, és ezek a férfiak ezek páran, sokszor csak szex erejéig használják ki a nőket, és ezekből leszűrik a nők, hogy minden férfi ilyen szemét.....


Nagyjából el lehet különíteni de....sok olyan párt látok, akik valószínűleg korántsem azzal élnek együtt aki a legvonzóbb lenne számukra és nem attól van gyermekük sem...megelégszenek egy olyan nővel akinél valószínűleg van esélyük.


Ha nem számítana a vonzalom, a szex, az intimitás, és csak a belső értékek meg a személyi adottságok lennének fontosak akkor senki nem lenne egyedül.


De ilyen nem lesz. És nekem sem menne.

2019. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából simán elkülöníthető ez a két csoport. Nem azt mondom, hogy teljesen áll a dolog, de nagy vonalakban első ránézésre lejön valakiről, hogy odavannak érte a nők vagy alig jut neki.
2019. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom mindenkinek sok szeretettel a "Lexarom a nőket..." c. számot. :D
2019. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!