Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szsrintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szsrintetek az normális, hogy anyám szerint mindenki k. va, aki lefekszik a barátjával, meg csak "használja"?

Figyelt kérdés

Ez idióta. Nem mindenki majdnem 40 évesen fekszik le először a férjével kb. alkalommal gyerekcsinálás célból.

Meg kifejtette, hogy akit megerőszakolnak is az ő hibája, mert r....nc,utána meg kikéri magának.


2019. jún. 8. 10:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak vagy valami traumája volt, vagy alig bírta megfogni apukád, vagy csak ketyós paripa. Ne foglalkozz az ilyen mondataival. Éld és élvezd az életed, légy szerelmes és boldog.
2019. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld egy 50 kilós no le tud szerelni egy 80 kilós férfit fogadd meg a tanácsodat ne okoskodj olyan dolgokkal amit meg nem tapasztaltál!
2019. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Én megdugom anyád, hogy helyrejöjjön a lelki egyensúlya.
2019. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%

Anyukád nagyon bölcs és tisztességes asszony. Ahogy az enyém is. Nagyon jó nevelést kaptam, igy ha 40-45 évesen megtalálom az igazit, neki tudom adni az ártatlanságomat.

Csokóltatom.


36/f

2019. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Abszolút nem normális.

Örömszerzési célja is létezik a szexualitásnak.


A másik téma.A megerőszakolt nő nem tehet erről.

Tapasztalatból írom.

Második esetnél orrba kellett vágnom,és ezerrel menekülni,ahogy csak tudtam.Lelki traumaként éli meg a nő.Én hosszú hónapokig stresszben éltem ez miatt,és kórházi kezelésre szorultam,ez mellett a rendőrség még a saját anyám se hitt nekem,pedig megvoltak a látható nyomok mindkét esetben.

2019. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem Kérdező, anyád egy cseppet sem normális.... valami vallási fanatikus? Ha valakivel van kedvetek szexelni, csináljátok csak nyugodtan, a ti dolgotok, anyádnak büdös semmi köze hozzá.


Az erőszak téma meg no comment...

2020. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ja, gondolom ismertél 1 nōt, aki tíz éve harcmūvészetet tanult és letudott állítani egy 80 kilós férfit, majd elkönyvelted, hogy “ezt minden nō meg kellene tudja csinálni”.
2020. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos ri.anc voltam 11 évesen :(

Az anyád meg egy bigott hü...e !

2020. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem te valasztod meg a szuleidet sajnos. En rahagynam, mert remenytelen eset. Ha meg tudod oldani, eld a sajat eleted es sajnald, amiert ilyen korlatolt.
2020. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!