Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehetne normális, visszahúzódóbb lányokkal ismerkedni? 20/F

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik nagyrészt otthon vannak, nem járnak pl. szórakozó helyekre, nem raknák fel magukat ilyen tinder meg hasonló netes társkereső oldalakra sem, de még is szeretnének kapcsolatot.

Szívesen ismerkednék ilyen lányokkal, de fogalmam sincsen hol/hogy lehetne elérni őket.


2019. máj. 27. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha ennyire antiszociálisra vágysz szinte sehol. Max ha elmennék vásárolni mert nem akarnak éhen halni vagy valami ilyesmi.

Egyébként miért akarsz ennyire elszigetelt lányokkal ismerkedni?

2019. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért, mivel én sem vagyok az bulizós típus, és ilyen lánnyal illenék össze. Néha kell egy kis kimozdulás, de általában én is jobban szeretek itthon lenni.
2019. máj. 27. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, de ehhez hogy jön a társkereső? Meg a kepfeltöltés? Én is inkább itthon ülős típus vagyok, nem szoktam bulizni, és még is próbáltam már a társkeresőt is, illetve képem is van kint és normálisnak gondolom magam.

Szóval ez nem hinném hogy összefüggne ezzel a témával.

Egyébként akárhol lehet ilyen lányt találni, csak szerencse kell hozzá.

2019. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolnám, hogy az ilyen lányok, kevésbé használják ezeket az alkalmazásokat, de lehet, hogy tévedek.
2019. máj. 28. 00:44
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg suliból, gimből,egyetemről ismerhetsz ilyen szolid lányokat vagy munkahelyről, barátaid ismerőseid esetleg ismerhetnek ilyen lányokat és bemutathatják neked. Az a baj hogy az ilyen “ jókislányok”-ra pont emiatt az elszigeteltségük miatt nem könnyű rálelni én akiket ismerek ilyeneket azokat mind vagy a településemről vagy suliból ismertem meg.
2019. máj. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehol, alig van ilyen lány, és az a kevés is mind foglalt.
2019. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én valamennyire hasonló vagyok ahhoz, amit keresel, bár nem vagyok egy egyszerű eset. Szerintem én már túl zárkózott vagyok, gyakran szorongok és a családomon kívül egyáltalán nincsenek emberi kapcsolataim.18/L
2019. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!