Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több hònapig ismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hònapig ismerkedtem egy lànnyal de vègül nemet mondott a folytatàsra ès most borzalmas üressèget èrzek. Hogyan küzdjem le hatèkonyan ezt a kinzò magànyossàg èrzèst? 25f

Figyelt kérdés
Kereken 1 hete nem beszèlünk màr.. Hiàba jàrok tàrsasàgba baràtokhoz, rokonokhoz, ideig òràig elviselhetö de amikor estère haza èrek az üres lakàsba, kibirhatatlan az èrzès.. Tudnàtok segiteni abban mit kène tegyek, h elmuljon ez a kinzò àllapot??
2019. jún. 7. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem probalj mas tarsasagot keresni,ujra ismerkedni.

El fog mulni idovel. 🙂

2019. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Úgy kell érteni,hogy nem jártatok,hanem több hónapig chateltetek?
2019. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha több hónapig nem történne semmi, én is nemet mondanék... Amikor a barátommal megismerkedtem októberben, rá egy hétre volt az első randink. Onnantól hetente 1-2 alkalommal találkoztunk. 5 héttel az első beszélgetésünk után volt szex. Most június van. Szervezzük az összeköltözést.

23N és 30F

2019. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hmm ez furcsa, en is magányos vagyok, de ha elmegyek egy kisebb sétára vagy vásárolgatni, vagy találok valamit amivel kitöltöm a napjaim az üresség érzése eltūnik.

Tehát nem zavar,ha esténként gyakran magányos vagyok.

2019. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy férfias.


Növesz tököt , aztán egy másik lánnyal másképp ismerkedj!

2019. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval első netes beszélgetéstől 10-12napra maximum legyen randi.

Tudod miért dobott a csaj? Mert nélküle nem tudsz lenni. Egy nőnek vagyis NŐNEK önálló talpraesett pasi kell.

2019. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!