Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életed során milyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed során milyen helyzetben használnád fel az ismerkedésben, párkapcsolatban a Felix felicis-t, ha egyszer lenne rá lehetőséged?

Figyelt kérdés
Szerencse ital, aki megissza, annak minden elgondolása sikerül. A Harry Potter és a félvér hercegben olvashatunk róla. Vagy láthatjuk, ha a filmet nézzük.
2019. jún. 5. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Jelenleg nem ismerkedek, de jól jönne egy adag, mert most egy olyan dezinformáció és titok gombolyagba van az igazság belebugyolálva, hogy a gordiuszi csomó ahhoz képest kutya faxa olyannyira, hogy még vágásálló is dögöljek meg. >.<

32/f

2019. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hmmm :D a jelenlegi baratomat imadom, de miota szerelmes, a bdsm nem mukodik koztunk.... szoval azt hiszem egy ilyen alkalomhoz hasznalnam.

Vagy hogy talalkozzon vegre a barataimmal es jol suljon el (o idosebb es eleg intro, nyilvan rakenyszeriteni nem akarom..)

2019. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


A bdsm fejleszthető. Senki sem születik bdsm királynak. A legprofibb fizetős dominák is több évik tanulnak és fejlesztik magukat mire eljutnak a legmagasabb szintre.

Szóval ez nem végleges. Ezt tudjátok fejleszteni :) Sok sikert hozzá. Szerencsére vannak olyan körök, ahol szívesen segítenek nektek ebben.

2019. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolso, o nem igazan tudja osszeegyeztetni az erzelmeit az "alantasabb" vagyaival. Nem vagyik ra igy most hogy rendes parkapcsolata van. Ez lelki dolog..
2019. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Akkor ha jól sejtem te vagy a szub ás nálad ez inkább a másik iránti feltétlen bizalomról szól és a pasid pedig a dom és nála pedig kizárólag érzelemmentes testiségről?

És azt mondom, amióta szeret már nem akarja a bdsm-et, mivel már érzelmeket is vitt bele. Jól értelmeztem eddig? Mellesleg a bdsm hajlamait máshol kiéli?


(a többeiktől bocsánat az offolás miatt)

2019. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En lennek a dominans. Nem ele ki mashol a hajlamait. Szexkapcsolatnak indult, atjart csak oralis szexet adni, egyoldaluan. Persze rengeteg mindent tudunk egymas vagyairol es szexualis eloeleterol... de miota erzelmek vannak pl egyszer adtam neki pofont, jatekosan, de rosszul esett neki, tolem valamierr nem jo neki... neha csinalunk perverzebb dolgokat de tenyleg csak neha. Azt mondja neki nem hianyzik ... de engem meg valahol esz a feltekenyseg, hogy mas nokkel miket csinalt. :/ viszont szeretem. Fene se tudja mi lenne itt a jo.
2019. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta filozofálok azon, hogy odamenjek-e a boltban az egyik árufeltöltő csajhoz az itteni "motiváció" ellenére is (miszerint dagadt vagyok, idióta vagyok, felejtsem el és törődjek bele, hogy egyedül döglök meg, mert kívül-belül hányingerkeltő vagyok). Ha biztosra tudnám, hogy sikerül legalább randiig eljutnom vele, akkor már rég odamentem volna. Fun fact: még soha nem mentem oda élőben senkihez.
2019. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ne hallgass rájuk. Az itteni nők a női princípium legaljai (ezt személyesen is volt lehetőségem megtapasztalni). De persze tisztelet a kivételeknek.

Alapvetően amikor a kis ovis Pistike megüti a térdét akkor az óvónéni megsimogatja a kis buksiját és azt mondja neki, hogy „ugyan semmi gond Pistikém, rá se ránts, majd elmúlik, te csak játsz tovább”. De ha a gyk társekeresési problémákba író nők lennének az óvónénik és hozzájuk jönne oda az ovis Pistike, hogy megütötte a térdecskéjét akkor ők kb ilyesmit mondanának neki „miféle fiú vagy te? te egy gyenge kis sz*rdarab vagy! Dögölj meg ott ahol vagy és halj is bele, mert te csak ezt érdemled!”.

Egyszerűen képtelenek felfogni, hogy az ide kiírt kérdéseket mögötti lúzer pasik ugyanolyan érző emberek mint ők.


De akkor kire hallgass? Hallgass rám! Adok neked én egy tanácsot.


Fogadd meg a következő idézetet Adytól:


CSAK AKKOR SZÜLETTEK NAGY DOLGOK,

HA BÁTRAK VOLTAK, AKIK MERTEK

S HA SZÁZSZOR TUDTAK BÁTRAK LENNI,

SZÁZSZOR BÁTRAK ÉS VIHARVERTEK.

2019. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!